― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaWarto wiedziećOd dziś montaż trybun! Zmiana organizacji ruchu w okolicach stadionu lekkoatletycznego!

Od dziś montaż trybun! Zmiana organizacji ruchu w okolicach stadionu lekkoatletycznego!

― REKLAMA ―spot_img

Już w czwartek w Gorzowie rozpocznie się największe wydarzenie sportowe w tym roku – 99. PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce. Potrwa od 27 do 29 lipca. Z tego powodu już od dziś (24 lipca) będzie zmieniana organizacja ruchu w pobliżu stadionu lekkoatletycznego, tj. w alei księdza Witolda Andrzejewskiego oraz ulicach Krasińskiego i Dąbrowskiego.

W poniedziałek (24 lipca) rozpocznie się montaż trybuny mobilnej w al. ks. Andrzejewskiego. Konieczne będzie zamknięcie odcinka prawego pasa ruchu alei, prowadzącego w stronę ronda Wyszyńskiego, na wysokości stadionu lekkoatletycznego.

Od środy (26 lipca) prawy pas jezdni al. Andrzejewskiego będzie wyłączony; od ul. Mieszka I do obiektu nad rzeką Kłodawką. Prawy pas ruchu ul. Roosevelta czasowo będzie służył wyłącznie do skrętu w prawo. Na czas mistrzostw zostanie zawieszony przystanek „Roosevelta” i częściowo zamknięty chodnik w rejonie stadionu. Ruch pieszych będzie możliwy po wygrodzonym pasie ruchu.

Od czwartku (27 lipca) wyłączona z ruchu zostanie ulica Dąbrowskiego (na odcinku od ul. Mickiewicza do stadionu) oraz ulica Krasińskiego (od ul. Dąbrowskiego do wysokości budynku nr 5).

Dojazd do podwórka przy ul. Krasińskiego będzie możliwy wyłącznie od strony ul. Mieszka I, a na otwartym dla ruchu odcinku ul. Krasińskiego będzie wprowadzony ruch dwukierunkowy, z zakazem parkowania po stronie północnej.

W czasie imprezy nieczynny będzie odcinek trasy pieszo-rowerowej wzdłuż Kłodawki, na odcinku od ul. Krasińskiego do al. Andrzejewskiego.

Ważna informacja dla posiadaczy biletów i karnetów na zawody! Przejazdy komunikacją miejską w dniach, w których w Gorzowie będą odbywały się mistrzostwa, są dla nich bezpłatne. Natomiast kibice, którzy przyjadą na stadion samochodem, mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu przy CRS „Słowianka”.

Przeczytaj też:
Jest oficjalny spot promujący lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski w Gorzowie
Gorzów odlicza czas do lekkoatletycznych Mistrzostw Polski
Za trzy miesiące lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski w Gorzowie
Gorzów gospodarzem lekkoatletycznych Mistrzostw Polski w 2023 roku!

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x