spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handlowePrzy Kasprzaka rozpoczęła się budowa dyskontu. Inwestycja nie jest łatwa! (zdjęcia)

Przy Kasprzaka rozpoczęła się budowa dyskontu. Inwestycja nie jest łatwa! (zdjęcia)

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

W pobliżu węzła drogowego Gorzów Południe przy ul. Kasprzaka na działce tuż za otwartą w lipcu ubiegłego roku restauracją McDonald’s rozpoczęła się budowa dyskontu Biedronka. Prace nie należą do najłatwiejszych, bo teren na którym powstaje inwestycja trzeba mocno wynieść do góry.

Po otwarciu w czerwcu tego roku Biedronki przy ul. Podmiejskiej mamy obecnie w mieście 15. sklepów tej portugalskiej sieci dyskontów. Spożywczy gigant cały czas jednak inwestuje w nowe sklepy w Gorzowie. Obecnie dobieg końca budowa Biedronki przy Trasie Nadwarciańskiej o czym możesz przeczytać w tekście – Jak postępy w inwestycji przy Trasie Nadwarciańskiej? Co tu powstaje? (zdjęcia). Na koniec roku otwartych w mieście powinno być więc 17. Biedronek. A na tym się nie skończy, bo już wiadomo, że kolejna powinna zostać wybudowana w 2024 roku przy ul. Walczaka w Gorzów Power Center.

Wizualizacja nowego sklepu. Materiał inwestora.

Biedronka przy ul. Kasprzaka budowana jest na działce o nr 236/29 i powierzchni 4.052 mkw. Inwestycja nie jest łatwa, bo powstaje na działce, gdzie teren trzeba mocno wynieść do góry. Obecnie zakończyło się wylewanie fundamentów pod sam budynek sklepu. Aktualny stan prac widać na zdjęciach poniżej.

Budowana tu biedronka, będzie oczywiście w najnowszym koncepcie 3.0, który wyróżnia się szerokimi alejkami. W sklepach wyznaczono strefy, które mają przyciągnąć uwagę klienta na dłużej. W najnowocześniejszych sklepach Biedronki pojawiają się tradycyjne lady, które zyskały atrakcyjniejszy wygląd. Sprzedaż mięsa i wędlin ze stoiska testowana była przez dyskontera na niewielką skalę już w 2014 r., potem projekt zaniechano ze względu na kanibalizację sprzedaży mięsa i wędlin w opakowaniach, jednak w ostatnich latach tradycyjne lady reaktywowano i wdrażano w wielu modernizowanych lub dopiero otwieranych Biedronkach. Biedronka 3.0 wyposażona jest także w stoisko z odpiekanym pieczywem, które zyskało nową odsłonę.

Przeczytaj też:
Park Handlowy Niepodległości ukończony! Jest data otwarcia Dealz. Jest też ostatni najemca! (zdjęcia)
Pierwsze półrocze 2023 w NoVa Park: Co zostało otwarte, co zamknięte? Jakie sklepy dopiero zostaną otwarte?
Przy rondzie Gdańskim będzie market! Dwa tej sieci są już w Gorzowie!
S1 przy Górczyńskiej już wygląda lepiej niż na wizualizacjach! Sami zobaczcie! (zdjęcia)
Kiedy rozpocznie się budowa ALDI przy Warszawskiej?

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x