spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweMultikino zamiast Cinema3D już od piątku 7 października!

Multikino zamiast Cinema3D już od piątku 7 października!

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

Sieć kin Cinema3D już w maju 2019 roku została przejęta przez Grupę Vue International, która jest właścicielem Multikina S.A. Już wówczas nowi właściciele zapowiadali, że wszystkie przejęte kina zmienią szyld na Multikino. Później temat ucichł. Jednak inwestor do swoich planów wrócił wiosną tego roku, gdy pierwsze z przejętych kin – Cinema3D Reduta w Warszawie zmieniło się w Multikino Atrium Reduta. We wrześniu szyld zmieniły kina w Głogowie i Kłodzku. Na swoją kolej doczekało się również kino Cinema3D w Gorzowie w Centrum Handlowym Feeria. Już od najbliższego piątku, tj. od 7 października działać będzie, jako Multikino.

– Obecnie w spółce Multikino pod szyldem Multikino i Cinema3D działa 45 kin w 37 miastach z łączną liczbą 323 ekranów. Proces rebrandingu multipleksów Cinema3D, to naturalny krok w rozwoju naszej firmy mający na celu pełną integrację z Multikinem. – mówi Paweł Świst, Prezes Zarządu Multikino S.A.

Pod szyldem Cinema3D działają jeszcze kina w Białej Podlaskiej, Gorzowie, Kaliszu, Lesznie, Mielcu, Świdnicy, Świnoujściu i Tarnowie. Wszystkie te kina podobnie, jak te z Głogowa, Kłodzka i Warszawy zmienią się w Multikina.

Jakie zmiany czekają kino w Gorzowie? Zmieni się oczywiście logo i cały wystrój głównej sali sprzedaży, ale także kolorystyka samych foteli w salach kinowych z zielono – fioletowych na odcienie różu. Od momentu zmian bilety nabyć będzie można na stronie internetowej Multikina i w specjalnej aplikacji. Jeśli chodzi o centy, to tu nic nie powinno się zmienić, bo już po przejęciu kina w 2019 roku nowy właściciel wprowadził tanie bilety w całym tygodniu w zależności od wybranych miejsc. Podobnie sprawa wygląda z repertuarem kina, który już dawno został dostosowany do tego granego w kinach z gwiazdką w logo.

Po dokonaniu rebrandingu klienci kina w Centrum Handlowym Feeria liczyć będą mogli na większą ilość promocji, które nowy właściciel organizuje podczas sprzedaży biletów za pośrednictwem aplikacji.

Kinomani na pierwszy spektakl do Multikina w Gorzowie będą mogli się wybrać już w ten piątek, 7 października.

Przeczytaj też:
Przy Podmiejskiej ruszyła budowa parku handlowego z dyskontem spożywczym (wizualizacje, zdjęcia)
Budynek Inkubatora Przedsiębiorczości gotowy! W parterze spory pasaż z nowymi sklepami! (zdjęcia)
Na Europejskim nie powstanie stacja Ekoen! Będzie za to kolejny mini pasaż handlowy!
Drzewa na działkach pod Vendo Park już wycięte! Obok budowa Netto zbliża się do końca! (zdjęcia)

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x