spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handlowePrzy Piłsudskiego nie tylko ALDI! Wiemy ile sklepów! Kiedy otwarcie? (zdjęcia)

Przy Piłsudskiego nie tylko ALDI! Wiemy ile sklepów! Kiedy otwarcie? (zdjęcia)

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

Prace przy przebudowie pawilonu po Komforcie przy ul. Piłsudskiego pod ALDI postępują bardzo sprawnie. Jak się okazuje zakupy zrobić będzie tu można dużo szybciej niż się początkowo spodziewaliśmy. W przebudowywanym obiekcie oprócz dyskontu znajdą się jeszcze dwa inne sklepy.

O tym, że przy ul. Piłsudskiego zostanie otwarty dyskont ALDI, jako pierwsi informowaliśmy Was na łamach GORZÓW.NEWS już w styczniu tego roku. Wiosną w pawilonie po Komforcie wyburzono wszystkie ściany działowe i uporządkowano obiekt. W połowie lipca na plac budowy weszła toruńska firma BM Invest, która ma ogromne doświadczenie w budowie i przebudowie obiektów handlowo-usługowych. Prace przy adaptacji obiektu mocno przyspieszyły. Było to już widać na naszych zdjęciach z połowy wakacji. Jak obiekt zmienił się przez kolejny miesiąc widać na zdjęciach poniżej.

Jednocześnie prowadzone są tu prace przy budowie części magazynowej nowego sklepu, elewacji obiektu, budowy parkingów, a także budowy ścian działowych w obiekcie. Jak się okazuje pawilon o całkowitej powierzchni około 2.600 mkw zostanie zajęty przez dyskont ALDI w raz z magazynem jedynie na 1.600 mkw. Pozostała część zostanie podzielona na dwa inne punkty handlowo-usługowe. Jakie sklepu zostaną tu otwarte jeszcze nie wiadomo. Inwestor dopiero zacznie pracę przy komercjalizacji tej powierzchni.

Od początku informowaliśmy, że zakupy w ALDI przy Piłsudskiego 57 będzie można zrobić jeszcze w tym roku. Spodziewaliśmy się otwarcia tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Jak się jednak nieoficjalnie dowiedział portal GORZÓW.NEWS jeśli wszystkie prace pójdą zgodnie z planem, to dyskont może zostać otwarty już przed listopadem.

Sieciówka rozpoczęła też już rekrutację zespołu pracowników. Pierwsze ogłoszenia pojawiły się w portalu OLX w poniedziałek, 5 września. Z ogłoszeń wynika, że sprzedawca w dyskoncie może liczyć na wynagrodzenie w przedziale od 3.400 zł do 4.400 zł brutto.

Przeczytaj też:
Pasaż Londyńska: Ostatecznie trzy sklepy i garaże (zdjęcia)
Zmiany w hali targowej ORBI! Powstanie tu supermarket! (zdjęcia)
W Netto 3.0 przy Myśliborskiej zakupy zrobimy już w listopadzie? (zdjęcia)
Przy Myśliborskiej powstanie Vendo Park! Ile i jakie sklepy? (zdjęcia)
Demolka w pawilonie po Komforcie! Przebudowa pod ALDI trwa na całego! (zdjęcia)

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
5 1 głosuj
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x