― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaW skrócieRowerowa Stolica Polski: Jak wygląda sytuacja w 20 dniu?

Rowerowa Stolica Polski: Jak wygląda sytuacja w 20 dniu?

― REKLAMA ―spot_img

Pozostało już tylko 10 dni do końca rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Obecnie Gorzów Wielkopolski zajmuje 4. miejsce w klasyfikacji ogólnej miast. Po 20 dniach rywalizacji na czele tabeli nadal plasują się Biała Podlaska oraz Puławy, natomiast o trzecie miejsce trwa zacięta walka między Gorzowem Wielkopolskim, a Gnieznem, choć na dziś przegrywamy z pierwszą stolicą Polski o 31 punktów. Dalej w rywalizacji są Kołobrzeg, Zielona Góra, Skierniewice i Nowy Sącz.

Wśród miast w naszej kategorii klasyfikacja przedstawia się następująco:
1. Gorzów Wielkopolski
2. Zielona Góra
3. Tychy
4. Tarnów
5. Elbląg
6. Płock
7. Koszalin
8. Toruń
9. Chorzów
10. Rybnik

Jak prezentuje się rywalizacja w mieście?

Grupą, która przejechała najwięcej kilometrów dla naszego miasta są „Rowerowe Wycieczki Gorzów” z wynikiem 51700 km. W rywalizacji grup prowadzi „Grupa 50+” (616 km/osobę), na drugim miejscu plasują się „Rowerowe Wycieczki Gorzów” (612 km/osobę), a najniższy stopień podium zajmuje grupa „Morsy Eskimo” (576 km/osobę). Przypominamy, że zwycięży grupa, która zdobędzie najwięcej kilometrów w przeliczeniu na jednego członka grupy (do klasyfikacji liczą się rowerzyści którzy przejechali co najmniej 100 km).

W klasyfikacji szkół prowadzi Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu (462 km/osobę), drugie miejsce zajmuje Przedszkole Miejskie nr 7 (382 km/osobę), a na trzecim miejscu plasuje się Szkoła Podstawowa nr 17 (338 km/osobę).

Cała rywalizacja nie byłaby tak atrakcyjna gdyby nie nasi partnerzy, którzy wspierają całą akcję, a są nimi nasz ambasador Bartosz Zmarzlik, fundator głównej nagrody Smaczna Dieta oraz Rowerowy Gorzów.

Od jutra pogoda zapowiada się wręcz idealna na rower, dlatego też wsiadamy na rowery i kręcimy kilometry dla Gorzowa i walczymy o 3. miejsce.

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x