― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaFakty i opinieGorzowska Lecznica Specjalistyczna ma nowe wejście i podjazd dla osób z niepełnosprawnościami...

Gorzowska Lecznica Specjalistyczna ma nowe wejście i podjazd dla osób z niepełnosprawnościami (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

Długo, bo prawie osiem miesięcy trwała przebudowa głównego wejścia do Gorzowskiej Lecznicy Specjalistycznej przy ul. Piłsudskiego. Zadanie wraz z budową nowego parkingu i chodnika od strony budynku, gdzie mieści się wejście do apteki realizowane było w ramach budżetu obywatelskiego na 2021 rok.

Wejście do lecznicy doczekało się generalnego remontu. Istniejące podjazdy dla wózków nie spełniały wymogów obowiązujących przepisów i zostały wyburzone. Nowy został wybudowany wzdłuż budynku przychodni. Pod koniec ubiegłego roku wybudowano parking i część chodnika od strony budynku, gdzie mieści się wejście do apteki. Inwestycję realizowano ze środków budżetu obywatelskiego na rok 2021. Projekt zwyciężył w kategorii rejonowej – Dolinki i wyceniony został na 384 tys. zł.

Wcześniej Gorzowska Lecznica Specjalistyczna wyremontowała i przystosowała pod parking i plac manewrowy teren znajdujący się tuż obok przychodni. – Lecznica zakupiła działkę przylegającą do budynków przychodni. Zleciliśmy remont istniejącej nawierzchni placu manewrowego i utwardzenie niewielkiego terenu po drzewach. Remont został zakończony. Znajduje się tutaj 9 miejsc parkingowych i wspomniany plac manewrowy dla samochodów dostawczych, wywozu śmieci i aut pacjentów. Wszystkie prace zostały wykonane ze środków własnych GLS. Ich koszt, to blisko 200 tys. zł. – mówiła nam w ubiegłym roku Danuta Modrzewska, dyrektor Gorzowskiej Lecznicy Specjalistycznej.

Przeczytaj też:
GLS: Nowy podjazd dla osób z niepełnosprawnościami prawie gotowy
– Przy GLS trwa budowa parkingu i podjazdu dla osób z niepełnosprawnościami (zdjęcia)
– Dzikiego parkingu przy GLS już nie ma! Gdzie teraz parkować?

Zdjęcia:

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x