spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweKasprzaka: Trwa budowa czwartej restauracji McDonald's w Gorzowie (zdjęcia)

Kasprzaka: Trwa budowa czwartej restauracji McDonald’s w Gorzowie (zdjęcia)

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

Od miesiąca przy ul. Kasprzaka za stacją benzynową tuż obok węzła S3 Gorzów Południe trwa budowa czwartej w mieście restauracji amerykańskiej sieci fast food McDonald’s. Inwestycja przebiega w ekspresowym tempie i jeśli nic niespodziewanego się nie wydarzy restauracja powinna zostać otwarta tuż przed wakacjami.

O budowie dwóch kolejnych restauracji McDonald’s w Gorzowie informowaliśmy Was na łamach GORZÓW.NEWS wielokrotnie. Ostatnio w lutym w tekście – Są już trzy restauracje McDonald’s w Gorzowie. Jest też już zgoda na budowę czwartej!

Przypomnijmy, w Sylwestra ubiegłego roku otwarta została restauracja McDonald’s przy ul. Myśliborskiej, tuż obok ronda Europejskiego. Restauracja od pierwszego dnia działalności cieszy się sporym zainteresowaniem mieszkańców tej części miasta.

Kolejna, już czwarta restauracja McDonald’s w granicach miasta nastawiona będzie głównie na klientów podróżujących drogą ekspresową S3, bowiem najbliższa restauracja amerykańskiej sieci fast food zlokalizowana jest dopiero ponad 50 km dalej jadąc w kierunku Szczecina.

Restauracja przy ul. Kasprzaka powstaje na działce za stacją benzynową BP. Wjazd do restauracji wytyczony będzie tą samą drogą, którą obecnie możemy dojechać do stacji benzynowej.

Za budowę restauracji wraz z usługami McDrive, McCafe i ofertą śniadaniową odpowiada firma Kerd. Mająca ogromne doświadczenie w budowie i przebudowie obiektów dla amerykańskiej sieciówki. W Gorzowie odpowiadała wcześniej za przebudowę restauracji w samym centrum miasta przy ul. Wybickiego. Gdy byliśmy wczoraj na miejscu budowy, to pracowało tutaj około trzydzieści osób. Tempo prac jest ogromne co widać na zdjęciach po miesiącu prac. Wszystko wskazuje na to, że restauracja będzie gotowa jeszcze przed wakacjami.

Przeczytaj też:
Są już trzy restauracje McDonald’s w Gorzowie. Jest też już zgoda na budowę czwartej!
Trzeci McDonald’s ruszył w Sylwestra! Na czwarty poczekamy
Drugi wjazd na osiedle Europejskie otwarty! McDonald’s jeszcze w tym roku!
Przygotowania do budowy Netto rozpoczęte! McDonald’s przed świętami! (zdjęcia)

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x