spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handlowePasaż Londyńska: TEDi jednym z czterech najemców! Otwarcie na wiosnę! (zdjęcia)

Pasaż Londyńska: TEDi jednym z czterech najemców! Otwarcie na wiosnę! (zdjęcia)

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

Od lipca ubiegłego roku trwa budowa pasażu handlowego na działce przy ul. Londyńskiej. Budynek jest już praktycznie gotowy. Teraz rozpoczną się prace wykończeniowe. Wiadomo, że będą tutaj cztery punkty handlowo-usługowe. Jednym z nich będzie sklep TEDi. Będzie to drugi sklep niemieckiej sieci w Gorzowie. Pierwszy zostanie otwarty w ten czwartek w N-Parku przy ul. Chemicznej.

Pawilon handlowy powstaje na działce o powierzchni 4.559 mkw. Budynek w kształcie trójkąta zlokalizowany jest tuż za sklepem Agata Meble. Jego całkowita powierzchni użytkowa wynosi 1.466 mkw. Przed obiektem powstanie 65 stanowisk postojowych.

Na parterze budynku znajdą się cztery punkty handlowo-usługowe. W podziemiu zlokalizowana będzie natomiast myjnia.

– Możemy już zdradzić, że jednym z najemców będzie sieć handlowa TEDi. Sklep zostanie otwarty na wiosnę – powiedziała nam Monika Golec, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w firmie Budnex, która stawia pasaż handlowy.

Jeszcze w listopadzie informowaliśmy, że większość inwestycji została już skomercjalizowana. Najemcy inwestor szukał wówczas na ostatni nieduży lokal o powierzchni 145 mkw.

TEDi posiada już ponad 2.550 sklepów w całej Europie i około 24.000 pracowników w 10 krajach. Ideą ekspansji tej marki jest stworzenie gęstej sieci lokali, by każdy klient miał je na wyciągnięcie ręki. Od 2018 roku marka rozwija się z dużym sukcesem w Polsce. TEDi posiada w swojej ofercie bardzo szeroki wybór artykułów pierwszej potrzeby, poczynając od kosmetycznych, drogeryjnych i toaletowych, poprzez artykuły samochodowe oraz książki, akcesoria i karmy dla zwierząt, ale też artykuły czyszczące i spożywcze.

Jacy jeszcze będą najemcy pasażu przy ul. Londyńskiej? Tego dowiemy się w najbliższym czasie. Jednak z informacji, które docierają do nas wynika, że w najbliższym czasie w Gorzowie zostanie otwarta pierwsza należąca do Jeronimo Martins drogeria Hebe. Portugalski gigant szuka już nawet pierwszych pracowników w Gorzowie. Wiemy już, że drogeria nie będzie zlokalizowana w N-Parku, bo tam już miejsca nie ma. Sporo miejsca będzie natomiast w SHOPP.CITY przy ul. Walczaka. Jednak otwarcie tego pasażu handlowego nie nastąpi szybciej niż na koniec roku. Oczywiście drogeria mogłaby zostać otwarta w jednej z dwóch największych galerii handlowych w mieście. Jednak z informacji, które do nas docierają wynika, że będzie zlokalizowana właśnie w pasażu na osiedlu Europejskim.

Przeczytaj też:
Już tylko jeden wolny lokal został w pawilonie handlowym na os. Europejskim (zdjęcia)
Pawilon handlowy przy Londyńskiej będzie podpiwniczony (zdjęcia)
Rozpoczęła się budowa parku handlowego na os. Europejskim! (zdjęcia)
Na osiedlu Europejskim też ma być park handlowy (zdjęcia i wizualizacje)

O otwarciu sklepu TEDi w N-Parku piszemy tutaj:
N-Park: Otwarcie TEDi 27 stycznia! Kaes ostatnim najemcą! (zdjęcia)

Aktualne zdjęcia:

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x