― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaW skrócieOrange wymienił właz studzienki na Widoku po naszej interwencji

Orange wymienił właz studzienki na Widoku po naszej interwencji

― REKLAMA ―spot_img

W listopadzie informowaliśmy o studzience telekomunikacyjnej przy ulicy Walczaka, która od ponad pół roku zabezpieczona była jedynie drewnianą paletą i gruzem, który został na niej usypany. Zdjęcia studzienki na naszą redakcyjną skrzynkę przesłał pan Krzysztof. Po naszej interwencji w Spółdzielni Mieszkaniowej „Górczyn” właściciel studzienki zamontował nowy właz.

O niebezpiecznej studzience możecie przeczytać w naszym tekście – Czytelnik: Studzienka od miesięcy zabezpieczona tylko paletą!

O niewłaściwie zabezpieczonej telekomunikacyjnej studzience poinformowaliśmy Spółdzielnię Mieszkaniową „Górczyn”, która jest właścicielem działki miedzy budynkami przy ul. Piłsudskiego 2 i 4.

– Skierowaliśmy pilny monit do właściciela studzienki, tj. operatora telekomunikacyjnego o pilne i należyte zabezpieczenie jej. Z informacji zwrotnej przekazanej Zarządowi Nieruchomości Nr 1, tj. administracji nadzorującej ten teren w naszej Spółdzielni operator zobowiązał się do niezwłocznej reakcji i zabezpieczenie swojej infrastruktury – napisał nam w listopadzie Marcin Michalski, zastępca prezesa ds. technicznych w Spółdzielni Mieszkaniowej „Górczyn”.

W grudniu firma Orange zamontowała nowy właz w studzience. Zadowolony pan Krzysztof przesłał nam jej zdjęcia.

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x