― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaFakty i opinieCzytelnik: Studzienka od miesięcy zabezpieczona tylko paletą!

Czytelnik: Studzienka od miesięcy zabezpieczona tylko paletą!

― REKLAMA ―spot_img

Na redakcyjną skrzynkę mailową otrzymaliśmy wiadomość i zdjęcia od pana Krzysztofa, który pisze, że od pół roku jedna ze studzienek na trawniku zlokalizowanym przy ul. Walczaka, tuż obok placu zabaw zabezpieczona jest jedynie drewnianą paletą i wyrzuconym na nią gruzem. O studzienkę zapytaliśmy w Spółdzielni Mieszkaniowej „Górczyn”, która jest właścicielem działki na której znajduje się studzienka.

– Pierwsze zdjęcia studzienki zabezpieczonej paletą zrobiłem w maju tego roku. Byłem pewny, że to tylko tak na chwilę, że minie kilka dni i ktoś to porządnie zabezpieczy. Jednak minęło już pół roku, a studzienkę nadal zabezpiecza jedynie położona na niej paleta. Jest jesień. Deszcze, za chwilę może spaść śnieg. Zakryje to miejsce. Obok jest plac zabaw. Na trawnik wychodzą dzieci z psami. Nie chce wróżyć nieszczęścia. Jednak, ktoś za tą studzienkę odpowiada i powinien ją odpowiednio zabezpieczyć – pisze pan Krzysztof.

Studzienka zlokalizowana jest miedzy budynkami przy ul. Piłsudskiego 2 i 4 na trawniku tuż obok ul. Walczaka. Ustaliliśmy, że jest to studzienka telekomunikacyjna, a że teren na której się znajduje należy do Spółdzielni Mieszkaniowej „Górczyn”, to właśnie w Spółdzielni o studzienkę zapytaliśmy.

– Skierowaliśmy pilny monit do właściciela studzienki, tj. operatora telekomunikacyjnego o pilne i należyte zabezpieczenie jej. Z informacji zwrotnej przekazanej Zarządowi Nieruchomości Nr 1, tj. administracji nadzorującej ten teren w naszej Spółdzielni operator zobowiązał się do niezwłocznej reakcji i zabezpieczenie swojej infrastruktury – poinformował nas dziś Marcin Michalski, zastępca prezesa ds. technicznych w Spółdzielni Mieszkaniowej „Górczyn”

Zdjęcia z maja i obecnie:

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x