― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje drogoweKombatantów z nowym asfaltem i przejezdna w obu kierunkach (zdjęcia)

Kombatantów z nowym asfaltem i przejezdna w obu kierunkach (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

Firma Eurovia Polska zakończyła wczoraj wieczorem układanie nawierzchni asfaltowej na remontowanym odcinku ulicy Kombatantów. Ruch samochodów odbywa się już w obu kierunkach.

Wykonawcy w najbliższych dniach będzie kończył układanie nowego chodnika wzdłuż ulicy.

Niespełna 500-metrowy odcinek ulicy Kombatantów za lekko ponad 1 mln zł remontuje od lipca firma Eurovia Polska. Jest to pierwszy etap inwestycji. Na drugą część prac i przebudowanie pozostałych ponad 250 metrów ulicy do skrzyżowania z ul. Szarych Szeregów i Bora-Komorowskiego, gdzie powstanie rondo o średnicy 24 metrów poczekamy, bo najpierw muszą znaleźć się na to przedsięwzięcie środki w budżecie miasta.

Miejski Zakład Komunikacji informuje, że nadal (do odwołania) trasy linii autobusowych w kierunku śródmieścia przebiegają w dalszym ciągu po następujących trasach:
Linie nr 104, 114, 132 od skrzyżowania ulic Gen. Bora-Komorowskiego, Szarych Szeregów i Kombatantów pojadą ulicami Szarych Szeregów (obowiązują przystanki Hubala, Obrońców Pokoju), Gen. Okulickiego (obowiązuje przystanek Okulickiego – w okolicy Watrala) i od skrzyżowania z ulicą Kombatantów powrócą na stałe trasy.
Linie nr 102, 107, 125 na skrzyżowaniu ulic Szarych Szeregów i Gen. Okulickiego pojadą ulicą Gen. Okulickiego (obowiązuje przystanek Okulickiego) i od skrzyżowania z ulicą Kombatantów powrócą na stałe trasy.
Zawieszone zostają przystanki w kierunku śródmieścia: przy ulicy Kombatantów (Kombatantów, Armii Krajowej, Galeria Manhattan) dla wszystkich linii oraz przy ulicy Szarych Szeregów (Obrońców Pokoju) dla linii 102, 107, 125.
W kierunku pętli Ustronie, Dekerta-Szpital, Działkowców linie 102, 104, 107, 114, 125, 132 i 501 od 16 września br. jadą od skrzyżowania ulic Gen. Okulickiego i Kombatantów jadą stałymi trasami przez ulicę Kombatantów (obowiązują wszystkie przystanki).

Tu możesz zobaczyć nasze poprzednie relacje z przebudowy ulicy Kombatantów:
Co słychać na Kombatantów? Prace nie zwalniają (zdjęcia)
Na Kombatantów jest już częściowo nowy asfalt. Prace są w połowie – zgodnie z planem! (zdjęcia)

Aktualny postęp prac zobacz na zdjęciach:

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x