― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje drogoweRemont Kombatantów lada dzień

Remont Kombatantów lada dzień

― REKLAMA ―spot_img

W czerwcu magistrat wybrał wykonawcę inwestycji. Firma Eurovia Polska za lekko ponad 1 mln zł wyremontuje niespełna 500-metrowy odcinek ulicy Kombatantów. Jest to pierwszy z dwóch etapów inwestycji. Prace powinny zacząć się w najbliższych dniach.

Remont ulicy Kombatantów został podzielony na dwie części. Pierwszy, którego dotyczy rozstrzygnięty w czerwcu przetarg, to odcinek od galerii handlowej do skrzyżowania z ulicą Armii Krajowej i Grota-Roweckiego.


Firma Eurovia Polska zajmie się tutaj sfrezowaniem istniejącego asfaltu. Następnie przystąpi do wykonania nowych warstw – wyrównawczej, wiążącej i ścieralnej. Będzie musiała też wykonać korektę zjazdów na osiedlowe ulice i regulacje istniejących wlotów na skrzyżowaniach. Wymieni krawężniki i cześć chodników. Na wykonanie wszystkich prac będzie miała dwa miesiące.

Drugi etap obejmie pozostałe ponad 250 metrów ulicy do skrzyżowania z ul. Szarych Szeregów i Bora-Komorowskiego, gdzie powstanie rondo o średnicy 24 metrów. Zostaną tu też wykonane nowe ścieżki rowerowe oraz chodniki. Kiedy remont tej części ul. Kombatantów? W tej chwili trudno powiedzieć. Wszystko zależy od kondycji finansowej miasta. Nie nastąpi, to jednak w tym roku.

Pierwszy etap:


Drugi etap:0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x