― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje drogoweMinął rok od rozpoczęcia prac na Chrobrego i Mieszka I. (dużo zdjęć)

Minął rok od rozpoczęcia prac na Chrobrego i Mieszka I. (dużo zdjęć)

― REKLAMA ―spot_img

Remont Traktu Królewskiego rozpoczął się w maju 2020 roku. Po trzynastu miesiącach prace prowadzone są już na całym odcinku. Na zdjęciach prezentujemy bieżący postęp prac.


Na odcinku od ul. Wybickiego do ul. Łokietka wylana została betonowa podbudowa pod torowisko. Cały odcinek od ul. Łokietka do skrzyżowania ul. Mieszka I z ul. Krasińskiego praktycznie posiada umocowane już tory tramwajowe. Poza odcinkiem początkowym (przy „Letniej”) i końcowym (przy Sądzie) torowisko jest praktycznie kompletne. Trwa brukowanie odcinków: ul. Łokietka – ul. 30 Stycznia, ul. Krzywoustego – ul. Borowskiego i ul. Borowskiego – ul. Jagiellończyka.

Na całości inwestycji (poza końcowym odcinkiem ul. Krasińskiego – ul. Roosevelta) zamontowane zostały już słupy trakcyjno-oświetleniowe. Od ul. Wybickiego do ul. Borowskiego są stylizowane, nawiązujące do stylistyki otaczających pierzei kamienic Nowego Miasta.


Ruch samochodowy przecinający ul. Chrobrego i Mieszka I odbywa się ul. Łokietka i ul. Borowskiego. Przywrócone zostały także przejazdy ul. Krzywoustego i ul. Jagiellończyka.

O remoncie ul. Chrobrego i Mieszka I pisaliśmy także tutaj:
Zaglądamy na Chrobrego i Mieszka I (dużo zdjęć)0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x