― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaRozrywkaJuż dziś Nocny Szlak Kulturalny!

Już dziś Nocny Szlak Kulturalny!

― REKLAMA ―spot_img

XIII edycja imprezy inspirowanej popularną „nocą muzeów” odbędzie się 12 czerwca. Na gorzowian czeka w sobotę blisko czterdzieści propozycji na terenie całego miasta! Kulturalnie bawić będzie się można już od godziny 15, aż do białego rana w niedzielę.


PROGRAM NSK 2021

1.
15:00-20:00 Wełniany Rynek, ul. Hawelańska
Biuro Turystyki Stacjonarnej VOYAGE VOYAGE.
Podróżowanie zagraniczne stało się utrudnione i niebezpieczne, a przecież chcemy zwiedzać świat. Biuro oferuje bezpieczne, ekologiczne podróże po najczęściej odwiedzanych zakątkach świata. W 5 minut można będzie znaleźć się w pięciu odległych miejscach. Ilustracje egzotycznych pejzaży będą miały lukę, którą można będzie wypełnić swoją osobą wpasowując się w otoczenie. Nasze gorzowskie, zagraniczne 😉 podróże zostaną sfotografowane i wydrukowane. Zapraszają Ewa Kozubal i Ewa Bone.

2.
16:00-24:00 Nisza 14/14, przyszła Restauracja Rattan, Bulwar Wschodni
NA FALI.
Wystawa obrazów o tematyce pejzażowej inspirowana pięknem okolicznych jezior. Ekspozycja ma charakter loftu przypominającego portowy magazyn.
Zaprasza autorka – Agata Kaczuk-Jagielnik.

3.
17:00 Witryny dawnego sklepu Troll, obok Studni Czarownic
ZDANIA NAPOWIETRZNE Ryszarda Grzyba.
Malarz, poeta, projektant graficzny. W ramach projektu kolekcjonuje krótkie sentencje poetyckie, „absurdalne – jak mówi – haiku” i umieszcza je w kontekście zupełnie obcym poetyckim eksperymentom – na billboardach, pocztówkach, ołówkach, kubkach, zmienia je w neony, tabliczki informacyjne. Poprzez zawłaszczenie przestrzeni przeznaczonej dla innego rodzaju komunikatów, artysta wzmacnia siłę ich przekazu, wywołując swego rodzaju suspens. Organizator: Miejski Ośrodek Sztuki.

4.
17:00-18:30 Kawiarnia Letnia, ul. Chrobrego 2a
KONCERT ŻYCZEŃ.
Wielu pamięta ten telewizyjny program. W kultowej kawiarni będziesz mógł w ten wyjątkowy sposób życzyć komuś sto lat, przesłać pozdrowienia czy wyznać miłość. W spotkaniu będzie nam towarzyszyć muzyka lat 80- i 90-tych śpiewana na żywo przez m.in. Katarzynę Mosek, Brożka, Beniamina&Niedżwiedzia, Michała Dominowskiego, Annę Sokolnicką…
Koncert poprowadzą Julia Adamczyk i Mariusz Lewandowski.

5.
17:00-21:00 Klub Kultury MCK Jedynka, ul. Chrobrego 9

Wystawa pokonkursowa dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1, prezentująca prace plastyczne inspirowane twórczością Marii Konopnickiej, patronki Szkoły.
Warsztaty literacko-plastyczne poprowadzą poetki, autorki książek dla dzieci Jolanta Karasińska i Beata Patrycja Klary.


6.
17:00-21:00 Skwer Zenona Bauera, ul. Wawrzyniaka / ul. Przemysłowa
PRZYSTANEK MAŁA UKRAINA.
Wyjątkowy koncert będący obrazem kultury adoptującej się na emigracji. Wystąpią sekcje trzech grup wiekowych zespołu CZERWONA KALINA złożonego z członków lokalnej społeczności ukraińskiej.
20:30-21:00 – Inscenizacja oparta na tradycji puszczania wianków na wodzie.
Zaprasza Lubuskie Stowarzyszenie Rozwoju Regionalnego „ROZWÓJ”.

7.
17:00-22:00 Skwer nad Kłodawką koło siedziby Hufca przy ul. Wyszyńskiego 3 oraz siedziba Hufca
NA HARCERSKIEJ ŁĄCZCE.
Będą atrakcje przyjazne dla dzieci i tych starszych także! Zabrzmią prawdziwe śpiewy przy ognisku, harcerskie, turystyczne i inne znane hity. Będzie także czekać Kawiarenka “Pod chmurką” oraz ognisko z kiełbaskami. Dla chętnych lekcja pieczenia podpłomyków! Po głównych atrakcjach zadbamy o pamiątkowe selfie na ściance – niespodziance. Odnajdźcie siebie lub bliskich na fot. w starych kronikach. Zaprasza Hufiec Gorzów Wlkp. ZHP.

8.
17:00-22:00 Teren pod filarami Mostu Lubuskiego, ul. Wał Okrężny
#FILARY SZTUKI – MUZYKA MIASTA.
Kultura hip hop w pigułce. Streetart, muzyka na żywo, filmy i amerykańskie auta. Zapraszają: dj Nambear, American Cars #66400 i pracownia ARTOTEKA.

9.
17:00-2:00 Mała Galeria GTF – MCK, ul. Chrobrego 4
66. DOROCZNA WYSTAWA FOTOGRAFII GTF.
Ekspozycja zawiera prace nagrodzone i wyróżnione oraz zakwalifikowane do wystawy organizowanej od 1954 roku, tj. od momentu powstania Gorzowskiego Towarzystwa Fotograficznego. Do wystawy wydany został katalog ze wszystkimi pracami.

10.
17:30-20:00 Wycieczka historyczna, start przy ul. Dworcowej 1, pod Dworcem PKP
WYSPA PRZEMYSŁU, WYSPA WOLNOŚCI – niezwykła historia gorzowskiego ZAWARCIA
. Omówimy między innymi historię ciągnika Mazur, który dojechał aż do Brazylii, tragedię w kinie „Capitol”, w 1950 roku i jej związek z A. Walentynowicz i A. Gwiazdą, znaczenie żeglugi, obiektów fabrycznych i robotniczej dzielnicy mieszkaniowej sprzed 100 lat. W miejscu wydarzeń wspomnimy brutalnie stłumiony strajk. Zgłoszenia na adres e-mail jaroslaw.palicki@ipn.gov.pl.
Zaprasza Instytut Pamięci Narodowej – oddział Szczecin, delegatura Gorzów Wlkp.

11.
18:00-19:00 Park Róż, ogródek Cafe CośTam, ul. Wybickiego 7
PORTRET KOBIETY – PRZESŁANIE.
Marek Zalewski z zespołem zaprezentuje piosenki z repertuaru Ireny Santor, Karin Stanek, Kaliny Jędrusik, Kory. Piosenki o niezwykłym klimacie, nostalgiczne i pełne uczucia. W rolę śpiewającej kobiety wcieli się Justyna Jeleń, a towarzyszyć jej będą: Marek Zalewski -piano, Arkadiusz Malinowski – bas, Mariusz Lipiński – perkusja.

12.
21:00 Skwer przy Łaźni Miejskiej
GDZIE BYŁ PLAC ŁAZIENKOWSKI W GORZOWIE?

Robert Piotrowski w formie slajdowiska zaprezentuje nieznane fragmenty miasta. Wiążą się z nimi pasjonujące historie. Plac Łazienkowski – obecnie skwer z fontanną ma także intrygujące otoczenie. Zaprasza Stowarzyszenie Sztuka Miasta.


13.
18:00-21:00 Lokal Bazylia i Groszek, CH Nova Park, ul. Przemysłowa 2
SZTUKA UŻYTKOWA W WERSJI ECO.
Własnoręcznie stwórz unikalną ozdobę do swojego domu.
18:00-19:00 – Warsztaty z techniki malowania osłonek betonowych.
19:00-20:00 – Warsztaty wykonywania ozdobnych świec z wosku sojowego.
20:00-20:30 – Dyskusja na temat sztuki użytkowej w duchu eko i zero waste.
Warsztaty poprowadzi Patrycja Błaszczyk, zapisy na adres: fundacjaroslinnejintegracji@gmail.com
Między warsztatami proponujemy degustację roślinnych słodkości.
Zaprasza Fundacja Roślinnej Integracji.

14.
18:00-22:00 ŁUBU DUBU, ul. Łokietka 32

18:00-19:00 – PUNCTUM – to zdjęcie działa na mnie. To powstający cykl fotografii. Subiektywnie wybrany, poprzez mój czas, moje miejsce, moje doświadczenie, eksponowany na stałe w Łubu Dubu. Pomysłodawca: Tomasz Hołyński.
19:00-20:00 MAGIA ŚWIATŁA – Wystawa Grupy Fotograficznej Azyl-Art prezentująca różnorodne podejście do roli światła w konstruowaniu obrazu. Autorzy stosują rozmaite techniki i stylistyki.
20:00-21:00 WSZYSTKIE UCIECZKI ZYGFRYDA – Nieopowiedziane Ziemie Zachodnie. Spotkanie autorskie z Włodzimierzem Nowakiem, autorem m.in. takich pozycji jak: „Obwód głowy” czy też „Niemiec”. Pozycji szczególnych dla mieszkańców Ziemi Odzyskanej. Ziemi dla jednych straconej, a dla innych nowej i jeszcze nie odkrytej. Organizator: Stowarzyszenie Szeroki Kąt Widzenia.

15.
18:00-22:00 Miejski Ośrodek Sztuki, ul. Pomorska 73
18:00-21:00 NIE MA CENNIEJSZYCH RZECZY NAD ZEPSUTE.
Warsztaty Barbary Gryki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Artystka pochodzi ze wsi Końskowola. Studiowała na ASP w Warszawie. W 2019 roku uzyskała dyplom w Pracowni Działań Przestrzennych Mirosława Bałki. W swojej praktyce zajmuje się działaniami performatywnymi.
19:00-22:00 JEŚLI NIE WIESZ JAK TO POWSTALO, TO NA PEWNO BYLI KOSMICI.
Szymon Szewczyk – autorskie oprowadzanie po wystawie. Artysta audiowizualny, scenograf, projektant, autor muzyki teatralnej i eksperymentalnej. Interesują go relacje człowieka z jego materialnym i kulturowym otoczeniem oraz poszukiwanie nieoczywistych powiązań między z pozoru odległymi zjawiskami, teorie spiskowe, kreatywna prowizorka, tymczasowość, tanie materiały, DIY, nadmiar informacji, podejrzane naukowe teksty, głupie żarty, śmiertelna powaga, śmieci, imitacje, zakłócenia, błędy, zmyślone rytuały, oswojona egzotyka, wątpliwość w uporządkowaną wiedzę o świecie.
20:30-21:20 Koncert ŁUKASZA DZIEDZICA – artysty audiowizualnego, kuratora, producenta wystaw, od niedawna malarza. Na koncie ma szereg wydawnictw dla labeli takich jak Mik Musik czy BDTA. Jego najbardziej rozpoznawalny projekt muzyczny czerpiący z estetyki techno to John Lake, a razem z Wojtkiem Kucharczykiem tworzy duet Iron Noir. Koncertował m.in. na festiwalach Unsound w Krakowie, Tauron Nowa Muzyka i Ars Cameralis w Katowicach, Supermarket Art Fair w Sztokholmie, Art Meetings w Kijowie, L’Tronica Festival w Łodzi.

16.
18:00-22:00 Terminal08, ul. Grobla 15
PIOTR BOSACKI – WIERSZE DWUSTRONNE, kuratorka JAGNA DOMŻALSKA.

Autor jest artystą wizualnym związanym z poznańską grupą Penerstwo. Członek Grupy KOT, kompozytor i twórca filmów animowanych i obiektów. Piotr Bosacki działa na pograniczu wielu dyscyplin – muzyki, sztuki, animacji i literatury. Kuratorka wystawy: Jagna Domżalska, pracuje w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu.

17.
18:00-23:00 Bar u Bartosza, ul. Łokietka 35
BASTARIUM GĄSIORA.
Autor dzieli się z nami swoim przedstawieniem zwierząt prawdziwych i fantastycznych. Ich symbolika jest wyraźna, aczkolwiek daje odbiorcy szerokie pole do własnych interpretacji. Artysta do swoich prac używa starego drewna, kamienia, porzuconych przedmiotów użytku codziennego.
20:00 – Spotkanie z Jerzym Gąsiorkiem.


18.
18:00-23:00 Stowarzyszenie BAZA, ul. Śląska 58
SZLAK BY TU TRAFIŁ + PCHLI TARG.

17:30 – Rozstawienie targowych stoisk.
18:00 – Rozpalenie grilla, serwowanie pieczonych warzyw i przysmaków także z własnych produktów.
18:00-21:00 – Warsztaty sitodruku (na własnej koszulce, torbie itp.).
18:00-23:00 – Na mobilnym soundsystemie, zagrają zaproszeni DJ’e i muzycy.
Wieczór zakończy wspólne muzykowanie przy ognisku. Dzieciaki, zwierzaki, rowery i instrumenty mile widziane.

19.
18:00-24:00 Plac Nieznanego Żołnierza („Kwadrat”), ul. Chrobrego
STACJA MOTOCYKLOWA BOANERGES.
Prezentacja motocykli, filmów dokumentalnych, promowanie etosu, trzeźwości i pasji do jednośladów. Zaprasza Chrześcijański Klub Motocyklowy BOANERGES.

20.
18:00-1:00 WARTOWNIA, ul. Wał Okrężny
MAGIA DRUKU 3D z HAPPY PRINT vol. 2.

Przedstawimy krótką historię druku 3D, technologii FDM, DLP, SLS, SLA, jej zastosowanie w praktyce. Pokażemy wykorzystywane materiały jak metal, szkło, czekolada, a nawet lód, materiały recyklingowe, biopolimery z drobinkami drzewnymi, biodegradowalność skrobi. Zademonstrujemy sam proces i postprocessing obiektów. Organizator: HAPPY PRINT.

21.
18:00-4:00 Klub MagnetOffOn (Łaźnia Miejska), ul. Jagiełły 11
SZYMON SZYMANKIEWICZ – WYSTAWA PLAKATÓW.
Autor jest jednym z najlepszych plakacistów młodego pokolenia. Charakteryzuje go minimalistyczny styl, operuje powszechnie znanymi symbolami i ich przetworzeniami. Korzysta z podstawowych kolorów, rzadko używa słów, co sprawia, że prace są równie czytelne na forum ogólnopolskim, jak i międzynarodowym. Podejmuje przede wszystkim tematy społeczne i polityczne.
22:20-23:20 CÓRY SŁOŃCA – Hanka Łubieńska i Marta Wołczecka. Choć ich drogi splatały się niejednokrotnie w rodzinnym Gorzowie, poznały się dopiero w Poznaniu. Utworzyły projekt będący duetem muzyczno-performatywnym. Ich kompozycje to śmiała podróż przez emocje na bazie tekstów Beaty Pawlikowskiej Jasnorzewskiej i muzyki eksperymentalnej.
23:30-4:00 WOLNA CHATA – czyli Acer i Soł Najs. Gorzowski kolektyw Dj’ski zaprezentuje swoją selekcję muzyki house dla koneserów i amatorów gatunku. Zaprasza Fundacja i Klub MagnetOffOn.


22.
17:00-00:00 Lokal należący do KRUS, ul. Ogrodowa 6A
KOLEKCJA MALARSTWA ALINY ELWIRY TARKOWSKIEJ.
Wystawa najnowszej twórczości artystycznej mieszkanki Gorzowa. Tematyka obrazów jest bardzo różnorodna: postacie, martwa natura, kwiaty, pejzaże, elementy architektury, abstrakcje. Technika obrazów także bardzo zróżnicowana.
Malarka najwyraźniej bawi się sztuką. Miesza style, techniki i tematykę. Wystawa będzie czynna także w dniach kolejnych.
Na wernisaż (o godzinie 18:00) i wystawę zaprasza autorka prac – Alina Elwira Tarkowska.

23.
19:00-22:00 Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego, ul. Łokietka 20a
ZAJRZYJ W SIEBIE.
Wystawy: plastyczna „Świat wyobraźni” autorstwa młodych twórców z MDK, inspirowana freskiem Michała Anioła z Kaplicy Sykstyńskiej oraz fotograficzna „Projekcje – nic nie jest tym, czym powinno być. Zajrzyj w siebie i sam nadaj znaczenie temu co widzisz” Moniki Kleist.

24.
19:00-23:00 Lokal po księgarni przy ul. Hawelańskiej
CIĘŻKI na NSK-a
19:00 MONIKA ŁUCZAK
wernisaż wystawy pracy dyplomowej ,, Złoty Wiek”. Gorzowianki, absolwentki Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera,
20.00 OFF FASHION STREET- Natalia Ślizowska. Spotkanie poprowadzi Agnieszka Kopaczyńska-Moskaluk
22.00 Koncert na wiolonczelę, skrzypce i głos. Wystąpi Kwartet Filharmonii Gorzowskiej oraz Anna Łaniewska.

25.
19:30-21:30 Biały Kościół, Plac Staromiejski 1
KLASZTORNE KINO

19:30-20:00 Koncert muzyki klasztornej.
20:00-21:15 Seans filmu pod tytułem „Jak pokonać szatana” w reżyserii Michała Kondrata.
Na spotkanie zaprasza zespół muzyczno-ewangelizacyjny NOWONARODZENI.

26.
21:00-22:00 Plac Sztuk przed Filharmonią Gorzowską, ul. Dziewięciu Muz 10

21:00, 21:30 oraz 22:00 RYTM ULICY – nawiązuje do widowiska wystawionego w Filharmonii podczas VI Festiwalu Muzyki Współczesnej im. Wojciecha Kilara w 2018 roku. Czterech muzyków w różnych odsłonach prezentować będą kolejne oblicza rytmu. Drzemiąca w rytmie energia, przebogate i bardzo zaskakujące instrumentarium oraz różnorodność wykonywanych utworów zadowolą wszystkich spragnionych mocnych, nie tylko muzycznych wrażeń. Na dynamiczne i niezapomniane dzięki połączeniu koncertu z performance’m widowisko zaprasza Filharmonia Gorzowska.

27.
19:30-21:00 Sala Muzyczna – Zespół Willowo-Ogrodowy Muzeum Lubuskiego, ul. Warszawska 35
FRANCESCO BOTTIGLIERO evening.
Koncert monograficzny:, Daria Stachowicz – sopran, Teresa Swianiewicz – sopran, Marta Perkach – sopran, Diana Gorelikova – sopran, Aleksander Kaczuk-Jagielnik – baryton, Mariusz Monczak – skrzypce, Wincenty Krawczyk – altówka, Francesco Bottigliero -kompozytor, fortepian.

28.
20:00-20:50 Punkt Widokowy przy Schodach Donikąd w Parku Siemiradzkiego
DROBNE NIEPOKOJE.
Koncert nowego zespołu legendarnej gorzowskiej sceny, która wydała na świat Weś To Zgaś, Kawałek Kulki, Żółte Kalendarze, Orzeł i Reszka czy UL/KR i inne. Po rożnych, burzliwych perypetiach Wojciech Brożek i Magda Turłaj wracają na scenę jako duet z nowym przebojowo-nostalgicznym materiałem.


29.
20:00-22:00 Klub SORPRESA, ul. Składowa 11
SALSA KUBAŃSKA.
Promocja kultury kubańskiej, a w szczególności muzyki i tańca. Zaprezentowanie salsy jako tańca solowego, w parach, jak również w formie ruedy de casino. Zaprasza Grupa Taneczna „Sorpresa”.

30.
20:00-1:00 SEJF, skwer i foyer Łaźni Miejskiej, ul. Jagiełły 11
22:00-23:00 NAKARAMIĆ KAMIEŃ.
Muzyczne słuchowisko w wykonaniu Julii Adamczyk, Macieja Parady i Mateusza Rosińskiego, na podstawie wybranych tekstów z książki Bronki Nowickiej.
23:00-00:00 Koncert DAWIDA GĄSIORKA. Artysta wizualny i muzyk, zajmujący się różnymi technikami związanymi z filmem analogowym i fotografią, konstruując swoje obrazy tak, aby były integralne z warstwą dźwiękową.
Wystawa prac fot. JANUSZA DONATOWICZA. Zaprasza Fundacja Wspierania Kultury DYM OFICYNA.

31.
20:30-21:00 Studnia Czarownic, ul. Hawelańska
BURNING HEARTS
– pokaz ognia w wykonaniu grupy kuglarskiej.

32.
20:30-21:30 Stary Rynek – scena plenerowa „Dobry Wieczór Gorzów”
KROKE
– koncert krakowskiego zespołu z gatunku etno world music. Porusza się w stylistyce muzyki klezmerskiej, bałkańskiej i orientalnej, a także jazzu tworząc swój własny, charakterystyczny styl.
Zaprasza Jazz Club POD FILARAMI.

33.
21:00-22:00 Amfiteatr MCK, Park Siemiradzkiego
ZAMILSKA
– Jej twórczość nawiązuje do brudnych i nieprzyjaznych brzmień muzyki industrialnej i etnicznej. Muzyka była wykorzystywana m.in. na pokazie Diora. Drugi album, będący ścieżką dźwiękową do gry Ruiner, otrzymał nominację do Fryderyków 2017 w oraz nagrodę Digital Dragons 2018 za najlepszą ścieżkę dźwiękową. Twórczość Zamilskiej rekomendował m.in. Iggy Pop oraz Nine Inch Nails. Wyprodukowany przez nią utwór Pauliny Przybysz „Dzielne kobiety” wszedł w skład wyróżnionej Fryderykiem 2017 płyty „Chodź tu”. Remiksowała m.in. Ritę Pax, The Dumplings, Natalię Fiedorczuk, Quebonafide czy Marię Peszek.
„New Ancient 2” – wystawa obrazów Łukasza Kłodzińskiego inspirowanych sztuką starożytnej Grecji zestawioną ze współczesnymi technikami, wykorzystującymi aerograf, szablony, aerozole. Organizator: Miejskie Centrum Kultury.


34.
20:30-22:00 ul. Teatralna 9, Ogród przy Teatrze im. J. Osterwy
DUETY PRZY FONTANNIE.
Wystąpią aktorzy Teatru wraz z zespołem muzycznym. Śpiewając w duetach zaprezentują wspaniałe polskie utwory. Usłyszymy m.in. „Godzina miłowania”, „Będziesz moja Panią”, „Nigdy więcej”. Scenerią koncertu będzie nasz przepiękny odnowiony ogród i multimedialna fontanna, na której wyświetlimy filmy o teatrze i Gorzowie. Na wyjątkowy wieczór zaprasza Stowarzyszenie Widzów Gorzowskiego Teatru.

35.
21:00-23:00 Plac Grunwaldzki
ZAKĄTEK ŁAGODNEGO BRZMIENIA vol 2.
Drugi koncert „wahadłowy”, trzech zespołów na trzech scenach. Wystąpią: 5 Pora Roku, Jarosław Pikuła z zespołem, Machina Poetycka Karoliny Miłkowskiej – Prorok . W programie utwory z repertuaru J. Brela, G. Brassensa, L. Cohena, M. Grechuty, B. Okudżawy, grupy Czerwony Tulipan. Zaprasza pomysłodawca – Cezary Żołyński.

36.
22:00-23:30 Trawnik przy Miejskim Ośrodku Sztuki, ul. Pomorska 73
AMERYKAŃSKI FILM REKLAMOWY NOCĄ.
Plenerowy seans najlepszych amerykańskich reklam edycja 2020 z kolekcji MoMA w Nowym Jorku. Zaprasza DKF Megaron (w razie deszczu pokaz odbędzie się na sali).

37.
22:00-3:00 Punkt Widokowy przy Schodach Donikąd w Parku Siemiradzkiego
MULTIMEDIALNY PARK
– to instalacja oparta na światłach oraz animacjach komputerowych wpisujących się w otaczającą punkt widokowy zieleń oraz architekturę miejsca. Dodatkowo pozwoli ona na wejście w interakcję przez odwiedzających ją gości. Projekcje wzbogacone będą muzyką prezentowana przez dj’ów Stowarzyszenia Pozytyvka.

38.
22:00-4:00 CKN Centrala, ul. Spichrzowa 1
SubKulturNachtSzlag
– w programie:
VJ Pathfinder – Performance audiowizualny – video mapping.
SEAE DEEPER – Pokaz kostiumów scenicznych i scenografii Żanety Karg.
MEZONY I PŁOMIENIE – Premiera filmu Konrada Klisowskiego.
Akwarele ANNY BUKARTYK.
Kolaże AGNIESZKI DOBRZYŃSKIEJ.

Dodatkowa atrakcja:
BIKE CAFE
– jedyna w Lubuskim Mobilna Kawiarnia Rowerowa. Wzmocni percepcję i postawi na nogi
w trakcie pokonywania Szlaku (Stary Rynek i okolice).

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x