― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweDrogeria dm zadebiutuje w Gorzowie!

Drogeria dm zadebiutuje w Gorzowie!

― REKLAMA ―spot_img

Największa pod względem obrotów sieć drogerii w Niemczech otworzy swój pierwszy sklep w Gorzowie. Powstanie on w budowanym przy ul. Walczaka Power Center. Do grona najemców największego parku handlowego dołączyły też Smyk i 4F.

Dzięki sfinalizowanym właśnie umowom najmu, oferta zakupowa nowego centrum handlowego realizowanego wspólnie przez Acteeum i Equilis przy ul. Walczaka wzbogaciła się o kolejne trzy popularne marki. W budowanym już regionalnym power center w Gorzowie swoje sklepy otworzą Smyk, drogeria dm oraz 4F. Tym samym dostępny w obiekcie asortyment nie będzie miał sobie równych.
Budowa gorzowskiego obiektu o łącznej powierzchni 25 tys. mkw. GLA, którego otwarcie zaplanowane jest na III kwartał 2024 postępuje dynamicznie, zgodnie z harmonogramem.

Gorzowski park handlowy realizowany wspólnie przez z Acteeum i Equilis to największy i najnowocześniejszy regionalny kompleks handlowy, w którym na łącznej powierzchni 25 tys. mkw. powstanie ponad 30 sklepów. Otwarcie obiektu budowanego w formacie power center zaplanowano na 3. kwartał 2024 r, zaś proces komercjalizacji jest już ostatecznie finalizowany.

Trzy znane i lubiane marki – Smyk, drogeria dm oraz 4F przypieczętowały otwarcie swoich sklepów w powstającym Gorzów Power Center. Smyk w sklepie o powierzchni 550 mkw. zaoferuje kompleksowy asortyment artykułów dla dzieci, drogeria dm w sklepie o pow. 610 mkw., udostępni niezwykle szeroki wybór towarów drogeryjnych po przystępnych cenach, natomiast 4F, w salonie o powierzchni 300 mkw. umożliwi klientom dostęp do kompleksowego asortymentu odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych.

Tak ma wyglądać Gorzów Power Center przy ul. Walczaka.

– Wraz z każdą kolejną umową najmu, nasz gorzowski projekt nabiera dodatkowej atrakcyjności i niepowtarzalności dla klientów. Dlatego też bardzo cieszy nas, że dzięki dołączeniu do projektu trzech znanych i popularnych marek, oferta zakupowa power center nabrała naszego już prawdziwie soczystych barw, także w asortymentach drogeryjnym, dziecięcym oraz sportowym. Równolegle z kończoną już komercjalizacją obiektu kształtów nabiera także jego konstrukcja, której budowa przebiega niezwykle sprawnie i konsekwentnie – mówi Tomasz Jopkiewicz, Leasing Director w Acteeum Central Europe.

Oferty wszystkich tych trzech marek doskonale wpisują się w atrakcyjny tenant-mix gorzowskiego centrum handlowego i umożliwią mieszkańcom miasta oraz okolic dokonanie kompleksowych, wygodnych i atrakcyjnych zakupów, niedostępnych dotąd w tak świetnie dostępnej i przyjaznej lokalizacji.

Smyk, dm oraz 4F wraz z pozostałymi markami, które już podpisały swoje umowy najmu – m.in. Jula, Sinsay, Decathlon, Biedronka, CCC, HalfPrice, New Yorker, Martes Sport, Cropp, House, Jysk, Diverse, Tedi, oraz Maxi Zoo – tworzą już niemal kompletną ofertę gorzowskiego centrum handlowego.

– Nasz gorzowski projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem najemców – zarówno tych znanych, międzynarodowych sieci jak i cenionych lokalnych marek – i z każdą kolejną podpisaną umową potwierdza swój niepowtarzalny potencjał handlowy. Dołączenie do naszego power center Smyka, drogerii dm oraz 4F, z jednej strony doskonale uzupełnia ofertę zakupową tak wyczekiwaną przez mieszkańców, z drugiej zaś, podkreśla atrakcyjność projektu i jego strategiczną lokalizację na mapie handlowej miasta i regionu. – mówi Xavier Pierlet, Chief Investment Officer Equilis Europe

Drogerie dm
Drogerie dm to największa sieć drogerii w Europie posiadająca ponad 3800 sklepów w 13 krajach. Historia sukcesu marki rozpoczęła się w 1973 roku w Niemczech. „Tu liczy się człowiek. Tu kupuję” − to myśl przewodnia firmy.
Drogerie dm oferują szeroki wybór produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, artykuły zdrowotne i higieniczne oraz produkty w kategoriach kosmetyki i perfumy, żywność, gospodarstwo domowe, usługi foto i karma dla zwierząt. Oprócz produktów znanych marek klienci znajdą w dm także wiele marek własnych, takich jak Balea czy najlepiej sprzedająca się marka certyfikowanych kosmetyków naturalnych alverde. dm docenianie jest również za zespół wykwalifikowanych pracowników, chętnie doradzających klientom. Sieć nieustannie pracuje nad optymalizacją wszystkich swoich procesów, by wywiązać się z odpowiedzialności za zrównoważony rozwój w całej Europie.

Smyk
SMYK od ponad 40 lat jest kultową marką oferującą produkty dla dzieci. Sieć handlowa SMYK obejmuje sklepy stacjonarne w Polsce, sklep internetowy smyk.com oraz sklepy własne w Rumunii i na Ukrainie. Dodatkowo produkty marek własnych Cool Club i Smiki są dostępne w sklepach internetowych i stacjonarnych naszych partnerów franczyzowych i handlowych w krajach Europy i na Bliskim Wschodzie.
Sklepy SMYK oferują szeroki wybór odzieży i obuwia, zabawek, akcesoriów niemowlęcych i innych produktów dla dzieci w wieku 0-14 lat. SMYK sprzedaje produkty pod własnymi markami – przede wszystkim „COOL CLUB” i „SMIKI”, które dostępne są wyłącznie w sieci SMYK. COOL CLUB jest marką, pod którą SMYK oferuje unikalną odzież, obuwie i akcesoria dla dzieci tworzone przez własny zespół projektantów. Natomiast własna marka SMIKI jest dedykowana zabawkom i akcesoriom niemowlęcym. W ofercie sklepów SMYK znajdują się również produkty renomowanych, znanych na całym świecie marek i producentów zabawek oraz akcesoriów dla dzieci (m.in. Lego, Mattel, Hasbro itp.).

4F
4F to marka, która oferuje wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe. Jej znakiem rozpoznawczym jest połączenie jakości, technologii oraz modnych materiałów z nowoczesnym designem. Produkty 4F przeznaczone są zarówno do treningu, jak i codziennego noszenia.
Od 2008 roku 4F współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim, a na Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022 marka ubrała reprezentacje aż 8 krajów. Odzież 4F produkowana jest w zgodzie z aktualnymi trendami w branży mody i z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Ważnym aspektem strategii marki jest wsparcie aktywności fizycznej na wszystkich poziomach zaawansowania i w wielu dyscyplinach.

― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x