spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweCzytelnik: Co z TK Maxx? Będzie w budowanym parku handlowym przy Walczaka?

Czytelnik: Co z TK Maxx? Będzie w budowanym parku handlowym przy Walczaka?

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

Jeszcze w październiku 2021 roku na łamach oficjalnej miejskiej strony można było przeczytać przy okazji informacji o wydaniu pozwolenia na budowę parku handlowego przy ul. Walczaka, że zainteresowane Gorzowem są takie firmy jak Decathlon, Hebe i TK Maxx. I właśnie o sklep tej ostatniej marki zapytał nas czytelnik. Postanowiliśmy więc rozwiać wszystkie wątpliwości i na ten moment nie mamy dobrych informacji.

Jak już wiadomo w budowanym Gorzów Power Center przy ul. Walczaka będzie pierwszy w Gorzowie Decathlon. Wcześniej, bo 29 lipca 2022 roku swoją drogerię w NoVa Park otworzyło natomiast Hebe.

W kwietniu ubiegłego roku w tekście – Gorzów Power Center: Jakie marki pojawią się w nowym parku handlowym przy Walczaka? analizujemy potencjalnych najemców największego parku handlowego w Mieście. – TK Maxx jest zdecydowany otworzyć sklep w Gorzowie. Sieciówka jest w trakcie budowy w Sulechowie największego centrum dystrybucyjnego w Europie. Sieć mocno się rozwija i inwestuje w nowe lokalizacje. Gorzów jest na krótkiej liście miast powyżej 100 tys. mieszkańców gdzie sklepu TK Maxx jeszcze nie ma – pisaliśmy wówczas.

Po pytaniu o tą sieć przez Czytelnika postanowiliśmy zapytać bezpośrednio u inwestorów Power Center przy ul. Walczaka. – Na ten moment nie są prowadzone rozmowy z operatorem marki TK Maxx – przeczytaliśmy w przesłanej odpowiedzi. Musimy przyznać, że jesteśmy mocno zaskoczeni.

Wygląda na to, że TK Maxx nie otworzy się przy ul. Walczaka. Pamiętać należy jednak, że TK Maxx dużą większość swoich sklepach otwiera jednak w galeriach handlowych, a nie w parkach handlowych. Nie można więc wykluczyć, że sklep tej marki powstanie przykładowo w NoVa Park.

HalfPrice na początek

Sieć sklepów, za którą stoi szerzej znana Polakom marka CCC. Sklepy HalfPrice to tysiące marek w jednym miejscu. Sieć opiera się na koncepcji sprzedażowej off-price. Oznacza to, że stawia na jakość w niskiej cenie. Wzoruje się na TK Maxx i przede wszystkim z tą siecią konkuruje. Pierwszy sklep tej marki został otwarty w maju 2021 roku. Po trzech latach od debiutu doczekamy się tej sieci również w Gorzowie w Power Center.

Gorzów Power Center – potwierdzone sklepy

Oficjalnie potwierdzono, że w parku handlowym przy ul. Walczaka swoje sklepy otworzą: Decathlon, Jula, Biedronka, CCC, HalfPrice, New Yorker, Martes Sport, Cropp, House, Sinsay, Jysk, Diverse, Tedi i Maxi Zoo. Wszystkich punktów handlowo-usługowych ma tu być 33.

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x