― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje drogoweTuptuś… Tym razem czas na 30 Stycznia. Będą nowe chodniki! (projekt)

Tuptuś… Tym razem czas na 30 Stycznia. Będą nowe chodniki! (projekt)

― REKLAMA ―spot_img

Miasto szuka wykonawcy remontu chodników przy ul. 30 Stycznia na odcinku od ul. Kosynierów Gdyńskich do ul. Armii Polskiej. Inwestycja będzie realizowana w ramach programu Tuptuś.

Program Tuptuś został wprowadzony w mieście w 2016 roku. Wówczas sporządzono wykaz remontów chodników do wykonania. Od kolejnego roku przystąpiono do pierwszych prac inwestycyjnych. Każdego roku w budżecie miasta zapisanych na program jest kilkaset tys. zł.

Co zostanie wykonane przy ul. 30 Stycznia?

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i remont chodników oraz zjazdów zlokalizowanych przy ul. 30 Stycznia na odcinku od km 0+000 do km 0+106,08 od ul. Kosynierów Gdyńskich do ul. Armii Polskiej. W ramach inwestycji przewidziano wykonanie remontu chodnika po stronie północnej ulicy oraz przebudowę chodnika po południowej stronie ulicy w ramach zadania pn.: „TUPTUŚ-Przebudowa chodników na terenie miasta Gorzowa”.

Ulica 30 Stycznia – Plan sytuacyjny – część północna.

Zakres zadania będzie obejmował m. in. wykonanie następujących robót: roboty rozbiórkowe, wykonanie koryta pod warstwy konstrukcyjne, wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5 stabilizowanego mechanicznie, wykonanie nawierzchni z kostki kamiennej 10-12 cm na podsypce kruszywowej grub. 3 cm, wykonanie nawierzchni z kostki ostrzegawczej z wypustkami koloru żółtego na podsypce kruszywowej grub. 3 cm – chodniki, wykonanie nawierzchni z płyt chodnikowych 50x50x7cm na podsypce cementowo-piaskowej grub. 3 cm – chodniki.

Do zadań wykonawcy należeć będzie również ustawienie oporników kamiennych surowo łupanych 10×20 na ławie betonowej C12/15 z oporem spoiny wypełnione zaprawą cementową, regulacja wysokościowa krawężnika kamiennego wraz z wykonaniem nowej ławy betonowej C12/15 i nasadzenie drzew.

Ulica 30 Stycznia – Plan sytuacyjny – część południowa.

Na zgłoszenia firm miejscy urzędnicy czekają do 7 listopada tego roku. Wykonawca na wszystkie prace będzie miał trzy miesiące od momentu podpisania umowy.

― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x