― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaNieruchomiści_30Inwestycje mieszkanioweDobiega końca wyjątkowa deweloperska inwestycja tuż obok Kłodawki!

Dobiega końca wyjątkowa deweloperska inwestycja tuż obok Kłodawki!

― REKLAMA ―spot_img

Park Wyszyńskiego, bo tak nazywa się inwestycja Grupy Eurotechnika w Gorzowie u zbiegu ulic Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Adama Mickiewicza, nad brzegiem rzeki Kłodawki realizowana jest od ponad dwóch lat i dużymi krokami zbliża się do końca. Zainteresowanie mieszkaniami w tej inwestycji było tak duże, że większość sprzedała się już w 2021 roku. Obecnie nabyć można ostatnie trzy mieszkania na najwyższej kondygnacji.

Park Wyszyńskiego to nowoczesne i kameralne budownictwo zabarwione nutą industrializmu. To również perełka miejskiej architektury. Elegancja i nowoczesność zaprojektowana z wyjątkową dbałością o detale. Tworzy niezwykłą przestrzeń dla szczęścia i komfortu życia jego mieszkańców.

Tak będzie prezentowała inwestycja po ukończeniu wszystkich prac.

Inwestycja wzbudziła tak spore zainteresowanie, że 80 procent mieszkań znalazła swoich nabywców jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnej sprzedaży. Teraz na sprzedaż trafiają ostatnie cztery dwupoziomowe apartamenty. To jak mogą wyjątkowo wyglądać można zobaczyć na przykładzie projektu aranżacji firmowego apartamentu dewelopera, który przedstawiliśmy w tekście – Park Wyszyńskiego: W sprzedaży jeszcze cztery dwupoziomowe apartamenty! Zobaczcie wizualizacje! Niczym willa w tropikach!

– Park Wyszyńskiego to oaza spokoju i wytchnienia, która doskonale wpisuje się w otoczenie śródmiejskiej zieleni, wypełniając przestrzeń bez zakłócania jej dotychczasowego charakteru, a co więcej, swoją niecodzienną formą nadaje tej lokalizacji wyjątkowego uroku i niecodziennego klimatu – mówi nam Mariusz Wojtasik, prezes firmy Eurotechnika.

W sprzedaży pozostały trzy ostatnie mieszkania na piątym piętrze:
a) Dwukondygnacyjne mieszkanie o powierzchni 56,7 + 23,5 mkw. (przedpokój 6,5 mkw., łazienka 3,7 mkw., kuchnia 5,6 mkw., sypialnia 11,2 mkw., sypialnia 9,6 mkw., pokój dzienny 20,1 mkw., antresola 23,5 mkw., ogród zimowy 6 mkw., balkon 3,8 mkw. i taras 8,3 mkw.)

b) Dwukondygnacyjne mieszkanie o powierzchni 46,2 + 18,34 mkw. (przedpokój 4,42 mkw., łazienka 4,25 mkw., sypialnia 9,98 mkw., pokój dzienny z aneksem kuchennym 27,55 mkw., antresola 18,34 mkw. i balkon 12,20 mkw.)

c) Mieszkanie o powierzchni 55 mkw.

Park Wyszyńskiego w katalogu inwestycji mieszkalnych GORZÓW.NEWS:
Eurotechnika: Park Wyszyńskiego

― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x