― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handlowePark handlowy przy Podmiejskiej będzie dużo większy! (zdjęcia, wizualizacje)

Park handlowy przy Podmiejskiej będzie dużo większy! (zdjęcia, wizualizacje)

― REKLAMA ―spot_img

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że w parku handlowym przy ul. Pomorskiej gdzie od czerwca otwarta jest dyskont Biedronka znajdzie się też centrala w Polsce wraz ze sklepem firmy HECHT, jednego z największych dystrybutorów sprzętu ogrodniczego w Europie Środkowej. Dziś już wiadomo, że inwestycja będzie kontynuowana na sąsiednich działkach gdzie powstaną jeszcze przynajmniej cztery sklepy!

Dotychczas inwestycja powstawała na dwóch działkach o nr 327 i 319/11 w obrębie Wawrów o łącznej powierzchni 10.659 mkw. znajdujących się tuż przy rondzie Sybiraków. Teraz obszar inwestycji powiększył się praktycznie dwukrotnie o działki nr 319/6 i 319/3 o powierzchni 10.632 mkw. Razem więc Park handlowy Podmiejska będzie budowany na powierzchni 21.291 mkw.

Lokalizacja inwestycji

W drugim etapie inwestycji zaplanowano budowę trzeciego i czwartego budynku. Trzeci budynek zostanie doklejony do powstającego obecnie obiektu dla firmy HECHT. Co oznacza, że wcześniejsze wizualizacje mocno są już nieaktualne. Nowe prezentujemy poniżej. W nowym budynku znajdą się trzy lokale usługowo-handlowe o powierzchniach: 648 mkw., 966 mkw. i największy 2.369 mkw. z osobnym dojazdem dla dostaw autami ciężarowymi. Czwarty budynek będzie wolnostojący i znajdzie się w nim 479 mkw. powierzchni użytkowej. W nowej części zaplanowano 87 miejsc parkingowych. Razem będzie ich tu blisko 200.

Na teren parku handlowego przy ul. Podmiejskiej wjedziemy w przyszłości też drugim istniejącym wjazdem na działkę nr 319/3. Zanim inwestycja ruszy nowe działki będą musiały zostać uporządkowane. Dojdzie tu też do wyburzeń. Inwestor przedstawił właśnie koncepcję, wizualizacje i rozpoczął prace nad komercjalizacją nowej powierzchni.

O inwestycji pisaliśmy także tutaj:
Przy Podmiejskiej jest już Biedronka. Wiemy co będzie w drugim budynku! (zdjęcia)
Przy Podmiejskiej dziś otwarcie nowej Biedronki. To już 15. dyskont tej sieci w mieście! (zdjęcia)
Przy Podmiejskiej coraz bliżej otwarcia Biedronki (zdjęcia)
Park handlowy Podmiejska: Kolejna Biedronka rośnie w oczach! (zdjęcia, wizualizacje)
Przy Podmiejskiej ruszyła budowa parku handlowego z dyskontem spożywczym (wizualizacje, zdjęcia)

4.5 2 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x