― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handlowePrzy Podmiejskiej jest już Biedronka. Wiemy co będzie w drugim budynku! (zdjęcia)

Przy Podmiejskiej jest już Biedronka. Wiemy co będzie w drugim budynku! (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

Budowa małego parku handlowego przy ul. Podmiejskiej na wysokości ronda Sybiraków ruszyła we wrześniu ubiegłego roku. Od czerwca tego roku zakupy można już robić w otwartym w tym miejscu dyskoncie Biedronka. Prace trwają przy budowie drugiego budynku, który został tak zaplanowany, aby mógł tu prowadzić swoją działalność market budowlany. GORZÓW.NEWS dotarł do informacji co tu zostanie otwarte!

Park Handlowy Podmiejska powstaje na dwóch działkach o nr 327 i 319/11 w obrębie Wawrów o łącznej powierzchni 10.659 mkw. znajdujących się tuż przy rondzie Sybiraków. Wjazd na działkę i do parku handlowego zlokalizowany jest bezpośrednio z ul. Podmiejskiej.

Tak docelowo ma wyglądać pasaż handlowy przy ul. Podmiejskiej.

Biedronka została otwarta w tym miejscu dokładnie 6 czerwca. To już 15. dyskont tej sieci w naszym mieście. Pamiętać należy, że kolejny przy ul. Koniawskiej zostanie otwarty jeszcze we wrześniu. W budowie jest też dyskont przy ul. Kasprzaka, a otwarcie następnego zapowiedziano w Gorzów Power Center przy ul. Walczaka.

Po zakończeniu budowy dyskontu przystąpiono do budowy drugiego budynku o powierzchni ponad 1.100 mkw. w ramach tej inwestycji. Obecnie prace są już mocno zaawansowane, a sam budynek jest w stanie surowym otwartym. Wiemy już też, że swoją siedzibę w tym miejscu będzie miała firma HECHT, która specjalizuje się w ogrodnictwie. Jest jednym z największych dystrybutorów sprzętu ogrodniczego w Europie Środkowej. Obecnie posiada oddziały na Słowacji, w Polsce i na Węgrzech. Prowadzi łącznie 81 sklepów. W Polsce jest ich 14. Główna siedziba firmy w naszym kraju mieści się w Bogdańcu. Po ukończeniu budowy zostanie wraz ze sklepem przeniesiona do Gorzowa.

W kolejnym etapie inwestycji planowana jest budowa trzeciego budynku, w którym miałaby się znajdować restauracja. Nadal nie wiadomo jednak, czy do realizacji tych planów dojdzie. Obecne ceny prądu sprawiają bowiem, że budowa restauracji w tym momencie może być mało rentowna.

O inwestycji pisaliśmy także tutaj:
Przy Podmiejskiej dziś otwarcie nowej Biedronki. To już 15. dyskont tej sieci w mieście! (zdjęcia)
Przy Podmiejskiej coraz bliżej otwarcia Biedronki (zdjęcia)
Park handlowy Podmiejska: Kolejna Biedronka rośnie w oczach! (zdjęcia, wizualizacje)
Przy Podmiejskiej ruszyła budowa parku handlowego z dyskontem spożywczym (wizualizacje, zdjęcia)

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x