― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaW skrócieStadion lekkoatletyczny ponownie otwarty dla mieszkańców

Stadion lekkoatletyczny ponownie otwarty dla mieszkańców

― REKLAMA ―spot_img

Gorzowski stadion lekkoatletyczny ponownie otwiera się dla mieszkańców. Ośrodek Sportu i Rekreacji udostępnia stadion mieszkańcom od poniedziałku do soboty od 7.00 do 9.00 i od 19.00 do 21.00, w niedziele od 8.00 do 14.00. Godziny otwarcia stadionu po wakacjach zostaną podane po ustaleniu grafiku z klubami sportowymi.

Sportowcy-amatorzy mogą korzystać ze stadionu w ramach rekreacji, ale powinni dostosować się do zasad, które zawarte są w regulaminie, obowiązującym na stadionie lekkoatletycznym im. Lubuskich Olimpijczyków. Regulamin znajduje się m.in. przy wejściu głównym na teren stadionu, od strony skrzyżowania ulic: Krasińskiego i Dąbrowskiego.

Przez ostatnie dwa miesiące dostęp do stadionu dla mieszkańców był ograniczony. A wszystko przez przygotowania do 99. PZLA Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce, które odbywały się w Gorzowie w dniach 27-29 lipca.

Stadion przy ul. Krasińskiego jest jednym ze starszych obiektów sportowych w Gorzowie. Prace modernizacyjne obiektu zakończyły się w czerwcu 2022 roku. Stanowi on wartość zarówno historyczną jak i reprezentacyjną miasta.

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x