― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaW skrócieTydzień Seniora już od 2 września (harmonogram)

Tydzień Seniora już od 2 września (harmonogram)

― REKLAMA ―spot_img

Wielkimi krokami zbliża się Tydzień Seniora. Cykliczne wydarzenie, które nieprzerywanie od 2018 roku organizowane jest z myślą o gorzowskich seniorach.

W tym roku, na prośbę naszych seniorów, wszystkie wydarzenia odbędą się we wrześniu.

Inaugurację VI Gorzowskiego Tygodnia Seniora zaplanowano na 4 września godz. 11:00 w Amfiteatrze Miejskiego Centrum Kultury przy ul. Drzymały 30. Podobnie jak rok temu, rozpoczynamy przeglądem zespołów seniorskich. Tego samego dnia, o godzinie 17:00 zapraszamy chętnych seniorów na zabawę muzyczną pn. „Dancing w stylu lat 70-tych”. Mile widziane przebranie. Impreza przy muzyce na żywo odbędzie się na terenie lodowiska przy „Słowiance”.

W harmonogramie wydarzeń tegorocznego Tygodnia Seniora znajdą się również: bezpłatne zwiedzanie Muzeum Lubuskiego i jego filii, dwa koncerty w Jazz Clubie „Pod Filarami”, wykłady w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej pn. „Zdrowie i bezpieczeństwo seniorów”, a także warsztaty rękodzieła artystycznego, spotkania z Radnymi oraz wspólne chwile przy muzyce i tańcu.

Nowością będę plenerowe koncerty dedykowane seniorom, które odbędą się na trzech gorzowskich osiedlach: Dolinki, Zawarcie i Słoneczne.

A „wisienką na torcie” będzie Dyskoteka z DJ Wiką – najstarszą didżejką w Polsce. Na imprezę międzypokoleniową zapraszamy seniorów wraz z rodzinami do gorzowskiego Amfiteatru w środę – 6 września o godz. 17:00.

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, na niektóre obowiązują zapisy – szczegóły w załączonej ulotce lub pod numerem telefonu 95 7 355 846.

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x