― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaZdrowieOddział kardiochirurgii w gorzowskim szpitalu wznawia pracę!

Oddział kardiochirurgii w gorzowskim szpitalu wznawia pracę!

― REKLAMA ―spot_img

– Mimo, że Narodowy Fundusz Zdrowia nie wypłacił Szpitalowi pieniędzy za wykonane operacje ratujące życie – nie możemy czekać. Nasza misja, której podejmujemy się każdego dnia, każdej godziny jest najważniejsza – najważniejsi są pacjenci, którym uratujemy życie. Oddział kardiochirurgii wznawia pracę – napisał w swoich mediach społecznościowych wiceprezes zarządu Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Robert Surowiec.

– Nasz personel medyczny jest ścisłą krajową czołówką – nie mam co do tego wątpliwości. Nasi lekarze planują operacje nowoczesnymi metodami – mamy nowoczesny sprzęt do naszego szpitala trafiali pacjenci z zaawansowanymi wadami aortalnymi – tylko dlatego, że wcześniej nikt się nimi nie zajął – dodał Surowiec i zaapelował do Narodowego Funduszu Zdrowia i Wojewody Lubuskiego o opamiętanie i refundowanie przeprowadzanych zabiegów.

Poniżej wypowiedź dr n.med. Szymona Waligórskiego na temat opieki kardiochirurgicznej w naszym regionie. Powyżej w materiale filmowym prezentacja oddziału kardiochirurgii w gorzowskim szpitalu.

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x