spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweNowa sieciówka wchodzi do Gorzowa! Będzie to raj dla amatorów używanej markowej...

Nowa sieciówka wchodzi do Gorzowa! Będzie to raj dla amatorów używanej markowej odzieży? (zdjęcia)

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

We wrześniu swój pierwszy w mieście sklep otworzy VIVE Profit. Jest to sieć sklepów detalicznych z odzieżą cyrkularną, czyli selekcjonowaną odzieżą używaną premium, której właścicielem jest spółka VIVE Textile Recycling. W swojej stałej ofercie sklep posiada odzież dziecięcą, damską i męską, domowe tekstylia, ale również produkty komplementarne, między innymi chemia gospodarcza.

Pierwszy sklep VIVE Profit powstał w 1995 r. Obecnie w sieci funkcjonuje 95 sklepów w całej Polsce. Sklep w Gorzowie zlokalizowany będzie w Centrum Handlowym Feeria przy ul. Kombatantów 30. Będzie to pierwszy sklep tej sieci w woj. lubuskim.

Firma informuje, że sortuje ponad 300 ton odzieży na dobę. To łącznie ponad 800 różnych grup asortymentowych. Tak przygotowane produkty trafiają do 80 krajów na świecie (w Afryce, Azji, Ameryce Południowej i Północnej) oraz do sieci sklepów VIVE Profit. Firma zatrudnia obecnie ponad 2 tys. osób.

– Cały świat mówi już nie tylko o recyklingu, a o tzw. obiegu zamkniętym. My o tym nie mówimy, a właśnie to robimy. Ubrania, których nie jesteśmy w stanie sprzedać, przerabiamy m.in. na czyściwo produkcyjne lub na innowacyjny, autorski produkt naszej firmy, czyli kompozyt, który wykorzystujemy do produkcji małej architektury, np. ławek czy desek tarasowych. Z jego elementów powstają też fragmenty placów zabaw dla dzieci. Kilka z nich znajduje się w Stanach Zjednoczonych – mówi Dorota Brzozowiec, menedżer działu rozwoju sieci sprzedaży firmy.

W sklepach sieci VIVE Profit nie ma produktów na wagę. Ubrania są wycenione, a ich cena zmienia się każdego dnia po dostawie. Regularnie, raz w tygodniu, odbywa się całkowita wymiana asortymentu, dzięki czemu klienci mają mieć pewność, że nie będą kilkakrotnie oglądać tych samych produktów. W każdym sklepie dostępnych jest ponad 20.000 sztuk markowej odzieży.

Sklep VIVE Profit uczestniczy w akcji Game4Planet, można do nich przynieść niepotrzebną odzież z szafy. – Za każdy kilogram otrzymasz złotówkę na karcie rabatowej na zakupy w VIVE Profit – przekonują przedstawiciele marki.

Sklep w Centrum Handlowym Feeria przy ul. Kombatantów 30 ma zostać otwarty 21 września tego roku. Sieciówka kompletuje obecnie kadrę pracowniczą.

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x