― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaW skróciePark Czechówek: Prezentacja koncepcji modernizacji

Park Czechówek: Prezentacja koncepcji modernizacji

― REKLAMA ―spot_img

Urzędnicy zapraszają mieszkańców na spotkanie informacyjne, na którym zaprezentują koncepcję modernizacji parku Czechówek. Odbędzie się ono 22 sierpnia o godz. 17:30 w sali sesyjnej Urzędu Miasta, przy ul. Sikorskiego 4.

Podczas spotkania zaprezentowany zostanie wstępny projekt modernizacji parku Czechówek. Będzie to dla mieszkańców okazja do zapoznania się z zamierzeniami dotyczącymi parku i wyrażenia swojej opinii.

Zakres planowanej modernizacji to m.in.: punktowa naprawa wyznaczonych szlaków oraz wzmocnienie szlaków w okolicy stawu wraz z uregulowaniem przepływu istniejących cieków wodnych; wykonanie oznakowania przebiegu wyznaczonych szlaków oraz oznakowanie dojść do projektowanych miejsc rekreacyjnych oraz mała architektura: ławki, kosze na śmieci, tablice edukacyjne o leśnym charakterze. Ponadto zaplanowano renowację polany parkowej i aranżację zieleni; montaż wiaty rekreacyjnej i miejsce pod ognisko i grilla oraz zaprojektowanie placu zabaw z urządzeniami siłowni zewnętrznej na polanie.

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x