― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweNa Zakanalu powstaje stacja benzynowa EKO-Tank wraz restauracją. Jednak pierwszy zostanie tutaj...

Na Zakanalu powstaje stacja benzynowa EKO-Tank wraz restauracją. Jednak pierwszy zostanie tutaj otwarty dyskont! (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

Z początkiem wiosny rozpoczęły się pierwsze prace budowlane na dwóch działkach zlokalizowanych przy Trasie Nadwarciańskiej. Powstaje tu stacja benzynowa EKO-Tank z restauracją i dyskont spożywczy Biedronka. Prace przy tym ostatnim obiekcie są najbardziej zaawansowane i to właśnie Biedronka zostanie otwarta jako pierwsza.

Inwestycja powstaje na dwóch działkach oznaczonych nr 1314/1 i 1214/2 o łącznej powierzchni 13.641 mkw. Inwestor, firma Stacja Sprzedaży EKO-Tank Zbigniew Piekut, Józef Bryszewski spółka jawna ze Słubic stawia tutaj dwa budynki handlowe oznaczone nr 1A i 3A, stację paliw opisaną na zagospodarowaniu terenu 2A-2F, infrastrukturę techniczną obejmującą elektroenergetyczne, wodociągowe, kanalizacyjne (sanitarne i deszczowe), sterowania i technologiczne oraz elementy zagospodarowania terenu obejmujące m.in. pylony reklamowe, miejsca do gromadzenia odpadów stałych, miejsca postojowe i komunikację wewnętrzna – czytamy w decyzji wydanej przez Urząd Miasta.

Z pisma dowiadujemy się również, że obok planowanych budynków staną tu również dystrybutory AdBlue i gazu, stacja transformatorowa, pompa wód opadowych, zbiornik retencyjny wód opadowych, ładowarka samochodów elektrycznych, kompresor, miejsca na czasowe gromadzenie odpadów stałych. A także pylon reklamowy i miejsca postojowe w ilości 105.

Jeden z budynków handlowych powstaje z przeznaczeniem na sklep spożywczy Biedronka. Dyskonty tej sieci powstają w Gorzowie jeden po drugim. Z końcem 2022 roku Biedronka została otwarta przy ul. Niepodległości (jest 14. otwartą aktualnie Biedronką w Gorzowie), w najbliższym czasie otwarta zostanie też przy ul. Podmiejskiej. W budowie jest również sklep tej sieci przy ul. Kasprzaka na działce tuż obok otwartej w ubiegłym roku restauracji McDonald’s i Terminala Gorzów.

Przeczytaj też:
Vendo Park: Znamy wszystkich najemców! Budowa dobiega końca! (zdjęcia)
Wiemy jakie sklepy będą w parku handlowym po Tesco na Górczynie! Znamy termin otwarcia S1 Gorzów! (zdjęcia)
Przy Podmiejskiej coraz bliżej otwarcia Biedronki (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img

1 KOMENTARZ

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsza Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
maciej
5 miesięcy temu

Kolejna Biedra

1
0
Zostaw komentarz!x