― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweZnamy datę otwarcia Dealz w Galerii Askana

Znamy datę otwarcia Dealz w Galerii Askana

― REKLAMA ―spot_img

Dealz wybrał Galerię Askana na swoją drugą lokalizację w Gorzowie. Marka będzie zlokalizowana na parterze i zajmie powierzchnię ponad 440 mkw. Nowa umowa to kolejny krok w rozwoju galerii zarządzanej przez Cream Property Advisors.

– Cieszy nas, że międzynarodowa sieć sklepów Dealz wybrała Askanę na kolejną swoją realizację. To świadczy o potencjale miejsca i ma wpływ na wzbogacenie oferty handlowej miejsca. Sklep tej marki ma niewątpliwie wiele zalet, a jedną z nich jest na pewno oferta produktów niedostępnych w innych sklepach. Jesteśmy pewni, że będzie to udana współpraca i pozwoli na wykorzystanie potencjału Askany i marki Dealz – mówi Anna Sip, dyrektor marketingu Galerii Askana.

Wielkie otwarcie sklepu Dealz w Galerii Askana jest zaplanowane na 17 marca o godz. 9:00. Nie zabraknie niespodzianek przygotowanych przez markę, a wśród nich vouchery i słodkości na powitanie.

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Pierwszy sklep w Polsce otworzono w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania. Dziś jest ich już ponad 190, marka wciąż się rozwija. Asortyment ponad 3000 produktów znanych marek: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt.

Przypomnijmy, że pierwszy sklep tej sieci otwarty został w październiku 2021 przy ul. Chemicznej w N-Parku. Kolejne zostaną otwarte w parku handlowym przy ul. Niepodległości i Vendo Parku przy ul. Myśliborskiej. Dealz ma być również obecny w Gorzów Power Center, którego budowa ruszy wiosną.

Przeczytaj też:
O budowie Selgrosa w Gorzowie wiemy od trzech lat! Kiedy wreszcie ruszy budowa?
Zimowa aura na budowie! Vendo Park rośnie w oczach! (zdjęcia)
Centra i parki handlowe: Jakie sklepy zostaną otwarte w Gorzowie?
W Gorzowie zostanie otwarty mulitmarket Jula! Gorzów Power Center wynajęte w 60 procentach!

― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x