spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaNieruchomościDziałki inwestycyjneAtrakcyjna działka przy Jedwabniczej z wizualizacji kompleksu handlowego w środę znajdzie właściciela?...

Atrakcyjna działka przy Jedwabniczej z wizualizacji kompleksu handlowego w środę znajdzie właściciela? Cena to prawie 7 mln!

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

Już w środę, 12 stycznia odbędą się przetargi na sprzedaż atrakcyjnych działek inwestycyjnych należących obecnie do miasta. Pod młotek pójdą cztery działki. Oczywiście jeśli znajdą się tylko chętni na ich zakup. Największa i najbardziej atrakcyjna wydaje się być ta przy ul. Jedwabniczej. Znajdująca się tuż przy przyszłym parku handlowym Gorzów Power Center, a także planowanym hipermarkecie Selgros. Od wielu lat działką interesuje się właściciele sąsiednich działek przedstawiający na wizualizacjach w tym miejscu salon z serwisem samochodowym o powierzchni ponad 5.000 mkw. i drugi budynek usługowy o powierzchni blisko 4.600 mkw. Czy w momencie gdy pierwsze prace przygotowawcze do budowy parku handlowego już ruszyły zdecydują się na zakup działki? Przekonamy się już w środę.

Działka o numerze 2161/6 przy ul. Jedwabniczej o powierzchni 40.569 mkw. przeznaczona jest pod obiekty handlowe o powierzchni sprzedaży powyżej 2.000 mkw. lub zabudowę usługową. Cena wywoławcza działki to 6 mln 700 tys. zł. Jest to drugi przetarg na sprzedaż tej działki. Obecna cena jest niższa od pierwotnej o 700 tys. zł. Działka graniczy bezpośrednio z planowanym w tym miejscu hipermarketem Selgros.


Pozostałe trzy działki to:

– Położona przy ul. Odlewników działka o numerze 406 i powierzchni 22.564 mkw. z przeznaczeniem pod zabudowę przemysłową, usługową i składy. Cena wywoławcza wynosi 1 mln 600 tys. zł.


– Położona przy ul. Mazurkowej działka o numerze 1361 i powierzchni 9.541 mkw. z przeznaczeniem pod zabudowę usługową, w szczególności: usługi rzemiosła, handlu detalicznego, małopowierzchniowego, gastronomia i rozrywka oraz zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Cena wywoławcza wynosi 600 tys. zł.


– Położona przy ul. Żelaznej działka o numerze 1202 i 2583 i łącznej powierzchni 4.778 mkw. z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe mieszane – jednorodzinne i wielorodzinne. Cena wywoławcza wynosi 1 mln 100 tys. zł.


Przetargi zaplanowano na 12 stycznia 2023 roku w siedzibie Urzędu Miasta przy ul. Sikorskiego 3-4.

O inwestycjach w okolicach ul. Jedwabniczej przeczytasz także tutaj:
Przebudowa starej nitki Walczaka trwa od czterech miesięcy! Jak wygląda postęp prac? (zdjęcia)
Gorzów Power Center: Ruszyła wycinka i porządkowanie na obszarze ponad 14 hektarów działek pod inwestycję! (zdjęcia)

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x