― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweRaj dla miłośników sprzętu od marki z nadgryzionym jabłkiem w logo! Do...

Raj dla miłośników sprzętu od marki z nadgryzionym jabłkiem w logo! Do Gorzowa wchodzi iSpot!

― REKLAMA ―spot_img

W NoVa Park przy ul. Przemysłowej trwa podpisywanie umów przez kolejnych nowych najemców. Tym razem swój salon otworzy iSpot Apple Premium Reseller, który prowadzi sprzedaż pełnej oferty produktów firmy Apple oraz firm trzecich specjalizujących się w tworzeniu produktów komplementarnych do komputerów Mac, iPadów, iPhone’ów oraz iPodów spełniające restrykcyjne wymogi międzynarodowego programu Apple Premium Reseller.

Zespół iSpot składa się z certyfikowanych specjalistów posiadających wiedzę pozwalającą na zaprezentowanie oraz dopasowanie aktualnie dostępnych, najnowocześniejszych na świecie rozwiązań do realnych potrzeb klienta. Odwiedzając salony iSpot klient ma możliwość praktycznego przetestowania każdego z rozwiązań.

iSpot to także najdłużej działający serwis sprzętu Apple w Polsce. Od prawie 20 lat posiada certyfikat Apple Authorised Service Provider, co oznacza, że spełnia restrykcyjne wymogi Apple dotyczące krótkiego czasu naprawy, wykorzystania wyłącznie oryginalnych części oraz udzielenia gwarancji na naprawiony sprzęt. Serwis iSpot bezpłatnie i precyzyjnie diagnozuje usterkę, naprawia ją zarówno w trakcie trwania gwarancji jak i po jej ukończeniu.

Obecnie iSpot ma 28 salonów w 12 miastach: Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Gdyni, Łodzi, Lublinie, Bydgoszczy, Szczecinie i Zielonej Górze. Ostatni został otwarty w lutym tego roku u naszych południowych sąsiadów w Focus Mall Zielona Góra.

Jeszcze w październiku swoje sklepy w NoVa Park otworzą TOUS i Change Lingerie. W tym roku swoją pierwszą w województwie lubuskim kawiarnię ma tu otworzyć również So! Coffee.

Przeczytaj też:
Za chwilę nowe otwarcia w NoVa Park
Do Gorzowa wchodzi nowa sieciowa kawiarnia! (zdjęcia)
Kraina Serów wchodzi do Gorzowa! To pierwszy tego typu sklep w mieście! (zdjęcia)
NoVa Park od września bez sklepu spożywczego!
Pierwsza drogeria Hebe w Gorzowie już otwarta! (zdjęcia)

1 KOMENTARZ

5 1 głosuj
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsza Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Waldek
Waldek
11 miesięcy temu

Super

1
0
Zostaw komentarz!x