21 C
Gorzów Wielkopolski
poniedziałek, 25 września, 2023
REKLAMA

Cyrk Europa z Planetą Uśmiechu zaprasza w niedzielę do Lubiszyna i w poniedziałek do Maszewa!

REKLAMAspot_img

Cyrk Europa w sezonie 2022 prezentuje nowy, międzynarodowy program „Planeta uśmiechu”, w którym zaprezentują się artyści z Polski, Włoch i Kolumbii. Międzynarodowi artyści sprawią, że na twarzach widzów zagoszczą salwy śmiechu i radości.

W trakcie pokazu zobaczyć będzie można niezwykły, tajemniczy i spektakularny Quick change, który zaprezentują utytułowani artyści areny polskiej, uczestnicy festiwali cyrkowych w Chinach oraz we Francji – Duo Mistic. Kolejnym przystankiem podróży po planecie uśmiechu będą brawurowe i efektowne ewolucje pod kopułą cyrku na jedwabnych chustach, które zaprezentuje młody i utalentowany artysta areny polskiej – Krystian. W tej podróży, cyrkowcy nie mogą pominąć przystanku w włoskiej restauracji, w której talerze służą nie tylko do jedzenia.

Po raz pierwszy w Polsce – Los Rolos! To włosko-kolumbijskie małżeństwo zaprezentuje karkołomne żonglerskie ewolucje. W podróż ponad chmury w niezwykłej rewii bubbles act, zaprezentuje się po raz pierwszy- „Duo la belle epoque”.

Podczas spektaklu o dobry humor zadba clown Pablito, który w tym sezonie przygotował coś specjalnego. Program poprowadzi dyrektor cyrku – Daniel Woźniak. Najmłodszym widzom w trakcie show towarzyszyć będą ich ulubieńcy: świnka Peppa, George oraz Smerfy!

To i wiele innych atrakcji czeka widzów podczas spektakli w Lubiszynie i Maszewie!

24.07.2022 /niedziela/ LUBISZYN
ul. Polna
godz. 17:00

25.07.2022 /poniedziałek/ MASZEWO
ul. Kręta
godz. 18:00

Bilety dostępne na stronie KupBilecik https://www.kupbilecik.pl/baza/8932/Cyrk+Europa/ oraz w kasie cyrku w dniu przedstawienia.
Dzieci do lat 2 – wstęp wolny !

REKLAMAspot_img
Nasi partnerzy
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
PRZECZYTAJ TEŻ:
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x