spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handlowePrzy Piłsudskiego na dobre ruszyły prace przy przebudowie pawilonu pod ALDI! (zdjęcia)

Przy Piłsudskiego na dobre ruszyły prace przy przebudowie pawilonu pod ALDI! (zdjęcia)

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

Jako pierwsi na łamach GORZÓW.NEWS w styczniu tego roku informowaliśmy Was, że do Gorzowa wejdzie nowa sieć spożywcza – ALDI. Tak jak zapowiadaliśmy, swój pierwszy sklep w naszym mieście otworzy w przebudowanym pawilonie po Komforcie przy ul. Piłsudskiego. Wiosną pawilon został wysprzątany. Teraz prace przy przebudowie zaczęły się na dobre. Otwarcie dyskontu planowane jest jeszcze w tym roku.

Mieszczące się jeszcze w ubiegłym roku w pawilonie przy ul. Piłsudskiego sklepy Komfort, VOX, Bobas i RTV Euro AGD w ciągu kilku miesięcy znalazły nowe lokalizacje i ostatecznie w lutym tego roku pawilon w całości opustoszał. Obiekt został wtedy przekazany nowemu właścicielowi. W kwietniu w obiekcie prowadzone były pierwsze prace, polegające na wyburzeniu wszystkich ścian działowych. Po zakończeniu prac teren wysprzątano.

Przez kolejne miesiące trwały prace przygotowawcze. Inwestor uzyskał wszelkie pozwolenia i w środku tego tygodnia przystąpił do głównych prac budowlanych. Teren wraz ze wszystkimi parkingami został zabezpieczony za pomocą taśmy (w następnych dniach ustawione zostanie trwałe ogrodzenie), tak aby nie można było stawiać tu samochodów i przechodzić tuż obok obiektu. To ważne, bo prace rozpoczęto od demontażu części dachu.

Jak już mogliście przeczytać na naszych łamach ALDI przy ul. Piłsudskiego nie będzie jedynym dyskontem tej sieci w Gorzowie. Drugi sklep zostanie wybudowany przy ul. Warszawskiej na działce między ul. Podmiejską i Głowackiego. Tu prace przygotowawcze rozpoczęły się już w kwietniu. W ciągu trzech tygodniu na działce wyburzono stare budynki po warsztatach samochodowych i budynek mieszkalny. Teren został uporządkowany. Inwestor – firma Rock Capital do kolejnych prac powinna przystąpić w najbliższym czasie. ALDI w tym miejscu wraz z restauracją Max Burgers ma być gotowy w pierwszym kwartale 2023 roku.

ALDI to sieć z ponad 100 letnią tradycją, twórca formatu dyskontu. W Polsce posiada ponad 200 sklepów i zatrudnia blisko 3.500 pracowników.

Nowe sklepy ALDI budowane są zgodnie nowym konceptem wizualnym o nazwie ANIKo. ANIKo ma pomóc Klientom w bardziej intuicyjnych zakupach. Motywem przewodnim formatu jest świeżość i prostota komunikacji, które wpisują się w szerszą strategię ALDI na polskim rynku.

Obecnie najbliżej Gorzowa sklepy zlokalizowane są w Choszcznie i we Frankfurcie nad Odrą (trzy).

O budowie dyskontów ALDI pisaliśmy także tutaj:
Przy Warszawskiej wyburzenia dobiegły końca! Nie ma już zabudowań! (zdjęcia)
Przy Warszawskiej demolka! Znikają pustostany! Będzie tu ALDI! (zdjęcia)
Na Piłsudskiego i Warszawskiej rozpoczęły się prace przygotowawcze do budowy marketów ALDI (zdjęcia)
W Gorzowie zrobimy zakupy w dwóch sklepach sieci ALDI!
Przy Warszawskiej wreszcie uporządkują teren! Będzie tu ALDI i restauracja Max Burgers
Nowa sieć spożywcza wejdzie do Gorzowa! Otworzy sklep w pawilonie po Komforcie! (zdjęcia)

Zdjęcia:

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
5 2 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x