spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaW skrócieUtrudnienia związane z Nadwarciańską Dychą

Utrudnienia związane z Nadwarciańską Dychą

spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img

W niedzielę (12 czerwca) w godzinach od 9.30 do 12.00 odbędzie się bieg uliczny „VII Gorzowska Nadwarciańska Dycha z Gospodarczym Bankiem Spółdzielczym”. Wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu, objazdy, a komunikacja miejska pojedzie zmienionymi trasami.

Przewiduje się, że najpóźniej do godziny 12.00 nastąpi przywrócenie ruchu kołowego na ulicach wykorzystywanych na potrzeby imprezy.

Jako pierwsza, od 6.00 do 17.00 zamknięta dla ruchu zostanie ul. Nadbrzeżna, na odcinku od „Wildom-u” do mostu Staromiejskiego. Od godziny 8.30 sukcesywnie czasowo zamykane będą kolejne ulice, którymi wyznaczono bieg: Fabryczna, Sielska, Waryńskiego oraz odcinki ulicy Kwiatowej i Spokojnej (od Sielskiej do Śląskiej). Start biegu zaplanowano na godzinę 9.30.

Ponadto zaplanowano również zamknięcia połowy jezdni następujących ulic:

  • mostu Staromiejskiego – pasy ruchu w kierunku Zawarcia (dopuszczony ruch jednokierunkowy w stronę ul. Chrobrego),
  • ul. Przemysłowej, od parku do Ronda św. Jerzego – pas w kierunku centrum handlowego Nova Park (dopuszczony ruch jednokierunkowy w stronę ronda św. Jerzego),
  • ul. Spichrzowej, od ul. Garbary do mostu Staromiejskiego (dopuszczony ruch jednokierunkowy w stronę ul. Składowej i dworca PKP),
  • ul. Śląskiej, na odcinku od ul. Wawrzyniaka do ul. Spokojnej (ruch wahadłowy w dwóch kierunkach)

Na rondzie świętego Jerzego możliwy będzie wyłącznie przejazd w kierunku centrum miasta od ul. Grobla i od ul. Przemysłowej. Na ul. Spichrzowej ruch jednokierunkowy dopuszczony będzie od ul. Wodnej do ul. Garbary. Natomiast na odcinku ulicy Śląskiej od ul. Spokojnej do ul. Wawrzyniaka połowa jezdni wydzielona zostanie dla biegaczy, natomiast drugą połową jezdni Policja wahadłowo przepuszczać będzie pojazdy.

Objazdy

Przejazd z centrum miasta na osiedle Zawarcie, z uwagi na zamknięcie połowy mostu Staromiejskiego, możliwy będzie wyłącznie Trasą Nadwarciańską, natomiast przejazd do centrum miasta z Zawarcia możliwy będzie ulicą Śląską – Wawrzyniaka – Kolejową – Przemysłową przez rondo św. Jerzego i most Staromiejski. Z tras objazdu korzystać będą również autobusy MZK kursujące na pętlę Śląska Pole – Golfowe (np. linie 101, 111, 125). Na ulicy Śląskiej, Wawrzyniaka i Woskowej wyznaczone zostaną tymczasowe przystanki autobusowe.

Podobnie autobusy jadące z centrum w kierunku Zakanala (np. linie 100, 103, 107, 112, 118, 127, 134) przejadą Trasą Nadwarciańską, ul. Zieloną, ul. Grobla i powrócą na stałą trasę.

Prosimy o cierpliwość oraz stosowanie się do komunikatów funkcjonariuszy Policji oraz osób odpowiedzialnych z ramienia organizatora.

Trasa biegu wyznaczona została po trasie: ulica Nadbrzeżna (start) – most Staromiejski – rondo św. Jerzego – Fabryczna – Waryńskiego – Śląska – stadion żużlowy – Kwiatowa – Sielska – Spokojna – Śląska – Wawrzyniaka – Przemysłowa – rondo św. Jerzego – most Staromiejski – Spichrzowa – Nadbrzeżna (meta). Biegacze przebiegną trasą dwukrotnie, pokonując łącznie dystans 10 km.

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x