spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje miejskiePodstawówka z numerem 21 już ma piłkarskie boisko! Ta z numerem 20...

Podstawówka z numerem 21 już ma piłkarskie boisko! Ta z numerem 20 będzie miała we wrześniu boisko wielofunkcyjne!

spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img

W ostatnich dniach na Piaskach tuż obok Szkoły Podstawowej nr 21 do użytku zostało oddane nowoczesne boisko piłkarskie ze sztuczną trawą najwyższej jakości. Budowę wykonano w ramach Budżetu Obywatelskiego z 2019 roku. Swojego nowego wielofunkcyjnego boiska doczekają się również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 20. Prace przy jego budowie powinny ruszyć w najbliższych dniach. Do użytku ma zostać oddane we wrześniu tego roku!

O budowę nowego boiska od kilku lat zabiegała Szkoła Podstawowa nr 21. Inwestycję udało się wykonać w ramach Budżetu Obywatelskiego co oznacza, że z boiska mogą korzystać wszyscy mieszkańcy miasta. – Boisko od trzydziestu lat nie było modernizowane. Było w fatalnym stanie. Nie mogliśmy z niego już korzystać, bo było niebezpieczne. Nowe jest przepiękne i nowoczesne. Liczę na to, że wszyscy, którzy będą korzystać z boiska, będą o nie dbać, jak o własny dom – mówiła na antenie radia Gorzów Iwona Turczyńska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 21.

Nowe boisko kosztowało miejski budżet 812 tys. zł. Wykonawcą była gorzowska firma PAK-BUD.

Nowego boiska na start nowego roku szkolnego doczekają się również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 20 przy ul. Szarych Szeregów. Pod koniec kwietnia podpisano umowę z wykonawcą i tym razem firmą PAK-BUD.

W ramach zadania „Budowa boiska przy Szkole Podstawowej nr 20” powstanie boisko wielofunkcyjne wraz z dojściami i ogrodzeniami. Firma wybuduje także bieżnię trzytorową o długości 50 metrów i bieżnię do skoku w dal wraz ze skocznią. Wykonawca zajmie się również instalacją drenażową, oświetleniem terenu, małą architekturą o charakterze rekreacyjnym na terenie pomiędzy budynkami szkoły i nasadzeniem zieleni.

Realizacja zadania wartego 1 mln 208 tys. zł powinna się rozpocząć w najbliższych dniach. Na realizację firma będzie miała cztery miesiące.

Miejsce, w którym powstanie boisko przy Szkole Podstawowej nr 20.
Nowe boisko piłkarskie przy Szkole Podstawowej nr 20.

Przeczytaj także:
SM Górczyn buduje wielofunkcyjne boisko!

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
5 1 głosuj
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x