― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje miejskiePolski Ład: Północna obwodnica, remont Kosynierów Gdyńskich i rewitalizacja deptaka przy Hawelańskiej

Polski Ład: Północna obwodnica, remont Kosynierów Gdyńskich i rewitalizacja deptaka przy Hawelańskiej

― REKLAMA ―spot_img

Urzędnicy budowę północnej obwodnicy Gorzowa podzielili na etapy. Środki na pierwszy od ronda u zbiegu ulic Górczyńskiej i Wyszyńskiego na Piaski chcą pozyskać z drugiego rozdania Polskiego Ładu. Z tego samego programu miasto starać się będzie także o finansowanie przebudowy ul. Kosynierów Gdyńskich z budową ronda koło Słowianki, a także na modernizację deptaka przy Hawelańskiej.

– Gdyby udało się otrzymać finansowanie na pierwszy etap północnej obwodnicy to nadchodzący rok byłby rokiem projektowania, a w 2023 roku moglibyśmy wejść na plac budowy – mówił na antenie radia Gorzów prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki.

– Kosynierów Gdyńskich, to jedna z ostatnich ulic w centrum, która wymaga tak gruntownej przebudowy. Zdaję sobie sprawę, jakie kłopoty z przejazdem będzie generował ten remont. Dlatego miasto czeka z nim aż zakończy się przebudowa Chrobrego i Mieszka I – dodał Wójcicki.

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x