― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje drogoweRusza remont Olimpijskiej! (zdjęcia, mapa objazdów)

Rusza remont Olimpijskiej! (zdjęcia, mapa objazdów)

― REKLAMA ―spot_img

Dziś rozpoczną się prace związane z remontem nawierzchni ulicy Olimpijskiej. Na odcinku od ronda Myśliborskiego do al. 11 Listopada. Roboty będą prowadzone przy utrzymaniu ruchu pieszego oraz kołowego w obu kierunkach.

Prace rozpoczną się 16 i 17 listopada od frezowania nawierzchni. Ruch samochodowy będzie się odbywał dwukierunkowo, przy jednoczesnym sterowaniu ręcznym w miejscu przewężenia, na wysokości prowadzenia robót, gdzie zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Jeśli wszystko będzie przebiegało zgodnie z planem, to od czwartku, 18 listopada planowane jest prowadzenie dalszych prac związanych z układaniem nowej nawierzchni. Prace będą realizowane przy utrzymaniu ruchu dwukierunkowego i jednoczesnym sterowaniu ruchem przez pracowników wykonawcy robót.

Remont ul. Olimpijskiej wykona firma Maldrobud z Myśliborza, która wygrała miejski przetarg. Za remont odcinka drogi długości około 1.000 metrów, przebudowanie skrzyżowania z ul. Ciołkowskiego, a także wymianę części chodników i wyregulowanie blisko 50 studzienek kanalizacyjnych firma otrzyma 1 mln 69 tys. zł.

Mapa objazdów:

Aktualny stan drogi przed remontem:

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x