21 C
Gorzów Wielkopolski
poniedziałek, 25 września, 2023
REKLAMA

Odcinek Ryskiej obok Dino ma już asfalt! Będzie zielone światło dla marketu! (zdjęcia)

REKLAMAspot_img

O problemach z uruchomieniem sklepu Dino na osiedlu Europejskim pisaliśmy już kilka razy. Jako pierwsi informowaliśmy, że to właśnie fatalny stan ulicy Ryskiej stoi na przeszkodzie w otwarciu sklepu. W końcu właściciel Dino wziął się za remont odcinka drogi. Prace przebiegały bardzo sprawnie. Droga na odcinku od granicy z ul. Piłkarską do zjazdu do sklepu ma już nową nawierzchnię z masy bitumicznej.

Market Dino miał być otwarty już w sierpniu, o czym pisaliśmy w tekście: Pierwsze Dino w granicach miasta zostanie otwarte jeszcze w sierpniu.

Tak się jednak nie stało. Pisaliście do nas wiele zapytań o powody opóźnienia. W tekście: Dino miało być otwarte w sierpniu. Są jednak problemy! pierwszy raz informowaliśmy Was, że droga przed marketem musi zostać wyremontowana. W innym przypadku właściciel nie dostanie pozwolenia na funkcjonowanie sklepu.

Do tematu wróciliśmy raz jeszcze tutaj: Ryska w fatalnym stanie! Na Dino jeszcze poczekamy (zdjęcia)

Dziś droga jest już praktycznie gotowa. Inwestorowi pozostało jeszcze wybudowanie chodników na wysokości samego marketu.

Kiedy pierwszy w granicach Gorzowa market sieci Dino zostanie uruchomiony? Najprawdopodobniej w grudniu. Inwestorowi z pewnością mocno zależy, aby przedświąteczne zakupy mieszkańcy osiedla Europejskiego zrobili również u niego.

REKLAMAspot_img
Nasi partnerzy
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Inwestycje handlowe
5 1 głosuj
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x