21 C
Gorzów Wielkopolski
poniedziałek, 25 września, 2023
REKLAMA

Na Wyszyńskiego powstaje nowoczesne centrum medyczne

REKLAMAspot_img

Nowoczesny i stylowy budynek Centrum Medycznego Buszkiewicz został już wybudowany. Otwarcie planowane jest na przełom sierpnia i września tego roku.

– Obiekt jest spełnieniem marzeń dr Marka Buszkiewicza o wybudowaniu nowoczesnego, stylowego i przyjaznego pacjentom miejsca opieki zdrowotnej. Nasze centrum, to budynek o wielkości 2000 mkw., w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, który oferuje szeroki wachlarz usług medycznych. W placówce pacjent może skorzystać z najwyższej jakości porad lekarzy specjalistów – czytamy na stronie internetowej nowego miejsca na zdrowotnej mapie Gorzowa.

W budynku znajdzie się 25 nowoczesnych gabinetów, salon optyczny i cześć fizjoterpeutyczno-rehabilitacyjna. Przed i za budynkiem przygotowano 60 miejsc parkingowych. Jedno z nich przystosowane jest do ładowania pojazdów elektrycznych.

Atutem projektu jest zlokalizowanie w jednym miejscu kilkunastu specjalności. Do nowego budynku przeniosą się: Eurodent (działa bez przerwy na rynku od 1993 roku, oferuje leczenie i pełen zakres usług stomatologicznych dostosowanych indywidualnie do wieku i potrzeby pacjenta), Endomed (w ofercie: gastroskopia, kolonoskopia, rektoskopia, implantacja balona żołądkowego i polipektomię endoskopowe), REHAkompleks (indywidualna, kompleksowa rehabilitacja i ortopedia, skuteczna terapia bólu) i Optyk Paweł Kaźmierczak (w ofercie: szkła kontaktowe, soczewki, okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne, badanie wzroku).

Nowe centrum medyczne zlokalizowane jest przy ul. Wyszyńskiego 155. Jego otwarcie planowane jest na przełom sierpnia i września.

Zdjęcia budynku:

Projekt wnętrz:

REKLAMAspot_img
Nasi partnerzy
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
PRZECZYTAJ TEŻ:
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x