― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje drogowePrzed weekendem pojedziemy dwujezdniową Myśliborską! (zdjęcia)

Przed weekendem pojedziemy dwujezdniową Myśliborską! (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

Po siedmiu miesiącach opóźnienia wreszcie pojedziemy wszystkimi czterema pasami ulicy Myśliborskiej. Firma Budomex S.A. za prawie 18 mln zł rozbudowała drogę od ronda Europejskiego do zjazdu i wjazdu z drogą S3.

Jechaliśmy wczoraj całą budowaną ulicą Myśliborską i widać, że prace są już na ukończeniu i wszystko jest już szykowane do otwarcia drogi.

Cała wylotówka z Gorzowa w kierunku na Szczecin będzie więc miała po dwa pasy jezdni. Powinno, to znacznie wpłynąć na płynność jazdy w godzinach szczytu, gdy gorzowianie dojeżdżają do zakładów pracy w strefie ekonomicznej.

Firma Budomex wedle pierwszych założeń miała oddać ukończoną inwestycję w listopadzie 2020 roku. W pierwszym etapie prac wykonawca informował nawet, że prace zakończy szybciej. Tym termin zbliżał się do końca, tym częściej firma tłumaczyła się różnymi zewnętrznymi problemami i przesuwała termin oddania drogi o kolejne miesiące. Nazbierało się ich aż siedem. Miasto najprawdopodobniej nie będzie nakładać na wykonawcę żadnych kar za opóźnienia. Właśnie z racji tłumaczeń firmy Budomex, że opóźnienia nie wynikały z jego winy.

O rozbudowie ulicy Myśliborskiej pisaliśmy tutaj:
Myśliborska z kolejnym opóźnieniem. Na wylotówce na Gdańsk też będą spore poślizgi! (zdjęcia)

Firma Budomex buduje również ulicę Walczaka, gdzie już dziś zapowiada sześć miesięcy opóźnienia! Tutaj nasze wizyty na Walczaka:
Po sześciu tygodniach znów jesteśmy na Walczaka (dużo zdjęć)
Przebudowa ulicy Walczaka

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x