― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaFakty i opinieFontanna w holu pod Dominantą nie zostanie uruchomiona w najbliższym czasie!

Fontanna w holu pod Dominantą nie zostanie uruchomiona w najbliższym czasie!

― REKLAMA ―spot_img

Kilka dni temu dostaliśmy informacje od czytelnika, że fontanna w Dominancie została zdewastowana i nie działa. Dziś już wiemy, że koszt naprawy fontanny jest na tyle duży, że nie można określić terminu jej naprawy.

– Przechodzę pod Dominantą codziennie i razi mnie widok niedziałającej fontanny. Jakiś czas temu została dodatkowo popisana. Wygląda to strasznie – napisał na naszą skrzynkę redakcyjną pan Tomasz.

O niedziałającą fontannę w kształcie kuli ze spływającą wcześniej po niej wodą zapytaliśmy w Ośrodku Sportu i Rekreacji, który zarządza obiektem zwanym także Info Glob.

– Rzeczywiście fontanna nie działa w sposób prawidłowy. Spowodowane jest to prawdopodobnie rozszczelnieniem instalacji doprowadzającej wodę do fontanny, co powoduje znaczny wyciek wody poza fontannę. Zakres prac niezbędnych do osunięcia awarii jest jednak na tyle duży, że OSiR nie posiada w tej chwili środków na jej naprawę, tym samym nie jest możliwe wskazanie realnego terminu jej naprawy – mówi nam Włodzimierz Rój, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji.

– Fontanna została również oszpecona różnymi napisami i rysunkami. Z tym problemem spotykamy się w całej Polsce. Niemniej jednak fontanna została ponownie odmalowana – dodaje Rój.

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x