― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweStokrotka z kolejnym sklepem

Stokrotka z kolejnym sklepem

― REKLAMA ―spot_img

Kolejny sklep sieci pochodzącej z Lublina został otwarty w Gorzowie. Zakupy można już robić w szóstym punkcie Stokrotki. Supermarket uruchomiony został na Górczynie, przy ulicy Legionów Polskich.

W województwie lubuskim aktualnie Stokrotka posiada dziesięć sklepów. Sześc z nich znajduje się w Gorzowie (po jednym w Drezdenku, Strzelcach Krajeńskich, Gubinie i Żarach). Najnowszy został zlokalizowany przy ulicy Legionów Polskich 6-12. Wcześniej w tym miejscu znajdowały się inne sklepy spożywcze. Najpierw po oddaniu osiedla przez firmę Budnex, mieścił się tutaj sklep sieci Agap. W 2014 roku sieć została jednak sprzedana Żabce. Od tego czasu sklep dział pod szyldem Freshmarketu. Ostatnie dwa lata lokal stał jednak wolny.

Stokrotka, to sieć handlowa z tradycjami polskiego handlu detalicznego. Powstała w 1994 roku w Lublinie, dziś swoim zasięgiem obejmuje ponad 700 sklepów zlokalizowanych na osiedlach, w mini-centrach i galeriach handlowych w całej Polsce. Od 2018 r. Stokrotka Sp. z o.o. wchodzi w skład litewskiej grupy handlowej Maxima.

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x