― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaFakty i opinieFascynujący świat zwierząt egzotycznych w Netto Arenie już w tą niedzielę. Mamy...

Fascynujący świat zwierząt egzotycznych w Netto Arenie już w tą niedzielę. Mamy dla Was bilety!

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_img

Już w tą niedzielę, 21 kwietnia pojawia się świetna okazja na wypad do Szczecina! Okazją tą są Targi Egzotycznych Zwierząt w Netto Arenie. Na targach będzie można poznać z bliska wiele gatunków zwierząt, a także profesjonalnych hodowców z całej Polski i zagranicy, którzy chętnie odpowiedzą na pytania związane z ich hodowlą. Będzie można poznać z bliska m.in.: jaszczurki, węże, żaby, żółwie, modliszki, owady, rośliny. Znajdziemy tu także niezbędne akcesoria do hodowli czy domek dla nowego zwierzaka.

– Zwierzęta egzotyczne to nie tylko tajemnicze, kolorowe ptaki z tropikalnych lasów czy majestatyczne koty z afrykańskich sawann. To także mniej znane, ale równie fascynujące gatunki, które mogą zaskoczyć nawet doświadczonych miłośników fauny. Dlaczego warto zainteresować się zwierzętami egzotycznymi? Poznawanie ich jest nie tylko niezwykle ciekawe, ale także pozwala zrozumieć złożoność i piękno naszej planety. Każde spotkanie z zwierzęciem egzotycznym to lekcja o bioróżnorodności, ochronie środowiska i zrównoważonym życiu. Na naszych targach znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o zwierzętach egzotycznych: od fascynujących faktów, przez porady dotyczące opieki, po inspirujące historie. Czy jesteś gotowy, aby wyruszyć w podróż po świecie zwierząt egzotycznych? Przyłącz się do nas już dziś! – zachęcają organizatorzy.

Egzotyczne Zwierzęta – targi – odbędą się 21 kwietnia 2024 roku w godz. 10:00 – 16:00 w Netto Arenie w Szczecinie przy ul. Władysława Szafera 3/5/7.

Bilety można kupić tutaj!

KONKURS GORZÓW.NEWS

Mamy dla Was 5. pojedynczych wejściówek na targi! Aby ją zdobyć wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie. Nagrodzimy te osoby, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie i zrobią to najszybciej o wskazanej godzinie. Terminy będą dwa! Więc i dwie szanse!

Pytanie konkursowe: Wymień przynajmniej dwa gatunki jaszczurek żyjących na terenie Polski.

Odpowiedź prześlij na adres mailowy: konkurs@gorzow.news
W treści maila podaj również swoje imię i nazwisko.

Kiedy?

– 19 kwietnia 2024 roku w godz. od 16 do 21 – pierwsze pięć osób, które prześlą prawidłową odpowiedź nagrodzimy biletami

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x