― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaRozrywkaNoVa Park: Kici Kocia czeka na najmłodszych w sobotę

NoVa Park: Kici Kocia czeka na najmłodszych w sobotę

― REKLAMA ―spot_img

Już 20 i 21 października w NoVa Parku zagości ulubienica dzieci i bohaterka edukacyjnych książek – Kicia Kocia. Na najmłodszych czekały będą rozwijające wyobraźnię gry, zabawy i warsztaty, a dodatkowo słodka i puszysta wata cukrowa.

W piątek i sobotę, dzieci będą miały okazję zobaczyć w NoVa Parku swoich ulubionych bohaterów. Poza spotkaniem z sympatyczną Kicią Kocią oraz jej bratem Nunusiem, na dzieci czekała będzie cała gama rozrywek. Do zabawy będzie można dołączyć od godziny 12:00 do 18:00 w strefie znajdującej się w okolicy windy panoramicznej na poziomie 0.

Książkowi ulubieńcy, czyli Kicia Kocia i jej brat – Nunuś, będą czekać na dzieci w specjalnej strefie foto w NoVa Parku. Będzie to idealna okazja do tego, by przybić im piątkę i zrobić sobie z nimi wspólne zdjęcie. Spotkanie z ulubionymi bohaterami zapewni najmłodszym mnóstwo radości i piękne wspomnienia.

– W NoVa Park nie zabraknie również okazji do tego, by wspólnie poczytać książki o Kici Koci. Czytanie w dobrym towarzystwie będzie z pewnością wartościowym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Wciągające książeczki o sprytnej i wesołej kotce przeniosą maluchy w świat pełen ciekawych przygód, a przy okazji pozwolą im rozwinąć wyobraźnię. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w naszym wydarzeniu. Z pewnością będzie to dla nich niezapomniane przeżycie – mówi Anna Szcześniak, starsza specjalistka ds. marketingu w NoVa Park.

Mali entuzjaści tworzenia, kolorowania i przenoszenia swoich pomysłów na papier również znajdą w NoVa Park coś dla siebie. Idealna będzie dla nich strefa plastyczna, w której będą mogli pokolorować gigantyczną kolorowankę i wziąć udział w rozwijających warsztatach. Tematyka zajęć kreatywnych będzie skupiała się na motywie ekologicznym i leśnym, a w ich trakcie dzieci będą tworzyć własne dzieła w jesiennym klimacie. Pojawi się również coś dla wielbicieli multimedialnych gier. Na specjalnie przygotowanym stanowisku maluchy będą mogły poćwiczyć zapamiętywanie, obrysowywanie i dopasowywanie elementów.

Każdy, kto kocha słodki smak nie przejdzie obojętnie obok waty cukrowej – puszystej i delikatnej, która pojawi się w NoVa Parku podczas wydarzenia. Najmłodsi będą mieli również możliwość zrobienia sobie efektownego, brokatowego tatuażu i pomalowania buzi we wszystkie kolory tęczy.

― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x