spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweZieleniec: Przy rondzie Poznańskim powstaną dwa markety! Jakie? (wizualizacje)

Zieleniec: Przy rondzie Poznańskim powstaną dwa markety! Jakie? (wizualizacje)

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

Do Urzędu Miasta w ostatnich dniach wpłynął wniosek o pozwolenie na budowę dwóch budynków handlowo-usługowych z częściami magazynowymi, obiektami towarzyszącymi z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu na działce przy ul. Poznańskiej. Co tu powstanie? Sprawdziliśmy.

Inwestycja ma powstać na działce nr 45/1 o powierzchni 14.073 mkw. znajdującej się przy ul. Poznańskiej tuż obok ronda o tej samej nazwie. Wcześniej mieściła się tu hurtownia stali i materiałów kolejowych Wamax (została przeniesiona na ul. Myśliborską).

Działka nr 45/1 przy ul. Poznańskiej.

Ze złożonego wniosku wiadomo, że powstaną tu dwa budynki handlowo-usługowe – sklep spożywczy i sklep budowlany. Udało się nam dotrzeć do wstępnych wizualizacji obiektów. Z nich dowiadujemy się, że sklepem budowlanym jaki tu powstanie będzie PSB Mrówka. Jeśli chodzi o sklep spożywczy, to najprawdopodobniej otwarte zostaną tutaj Delikatesy Centrum. Przed budynkami powstanie parking na kilkadziesiąt samochodów.

PSB Mrówka to sieć sklepów wchodząca w skład Grupy PSB, największej i najszybciej rozwijającej się sieci hurtowni materiałów budowlanych oraz sklepów sektora dom i ogród. Sklepy umożliwiają klientom detalicznym zakup różnorodnych materiałów budowlanych, remontowych, wykończeniowych oraz akcesoriów ogrodowych w jednym miejscu. Pierwsze sklepy powstały w 2002 roku. Od tego czasu sieć prężnie i systematycznie rozwija się, zwiększając liczbę placówek, a także poszerzając asortyment o nowe produkty. Na terenie kraju PSB Mrówka działa głównie w miastach powiatowych oraz w miejscowościach gminnych (Mini-Mrówka).

Obecnie najbliżej Gorzowa sklep PSB Mrówka znajduje się w Jeninie.

Wizualizacja marketu budowlanego PSB Mrówka i sklep spożywczy przy ul. Poznańskiej.

Delikatesy Centrum to młoda sieć handlowa, która należy do Grupy Eurocash. Posiada ponad 1.000 sklepów na terenie całego kraju i cały czas otwiera nowe. Jej głównym celem jest oferowanie dobrej jakości artykułów spożywczych w atrakcyjnych cenach.

W Gorzowie znajduje się pięć sklepów tej sieci. Zlokalizowane są przy ul. Szarych Szeregów 11, ul. Walczaka 13B, ul. Budowlanych 20, Kobylogórskiej 21 i Kostrzyńskiej 56.

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x