― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweChata Polska ze zmienionym logo i urządzona na nowo otwiera się dziś...

Chata Polska ze zmienionym logo i urządzona na nowo otwiera się dziś w Panoramie! To pierwsza taka zmiana w Polsce!

― REKLAMA ―spot_img

Po 25 latach działania na polskim rynku Chata Polska – sieć marketów spożywczych zdecydowała się na wprowadzenie nowego konceptu brandingu oraz planu kompleksowego remodellingu swoich sklepów. Pierwszy sklep po takich właśnie zmianach zostanie dziś otwarty w Centrum Handlowym Panorama przy ul. Górczyńskiej.

– Będzie to wyjątkowe otwarcie sklepu naszej sieci w Gorzowie. Dlaczego będzie tak wyjątkowo? Bo to pierwszy sklep Chaty Polskiej, który został przygotowany według nowych, bardziej wygodnych dla klientów standardów, które całkowicie odmienią zakupy. Z tej okazji przygotowaliśmy dla specjalne atrakcje oraz promocje, a dla chętnych również firmowe gadżety. Będzie także niepowtarzalna okazja spróbować pysznych produktów, które znajdą się w podstawowej ofercie sklepu, a będą to: wędliny i mięsa „Tako” i „Wiwa”, pieczywo i ciasta „Maciejewski” i dania ciepłe od „ABC Kuchni” – słyszymy od przedstawiciela marketu Chara Polska.

Nowe logo Chaty Polskiej.

Dlaczego Chata Polska zdecydowała się na remodeling?

Przedstawiciele sieci tłumaczą, że decyzja o wprowadzeniu zmian w Chacie Polskiej jest podyktowana głosami płynącymi od klientów i dogłębną analizą aktualnych trendów rynkowych. Operator wychodzi z założenia, że ma już ugruntowaną pozycję wśród rodzin. Teraz chce przyciągnąć do sklepów także nowe pokolenie klientów.

Remodeling ma być odpowiedzią przede wszystkim na oczekiwania właśnie tej grupy docelowej. – Zaprezentujemy nową ofertę asortymentową oraz spójną komunikację dopasowaną do oczekiwań młodych ludzi i nowoczesnych czasów – mówią przedstawiciele sieci.

Co więcej, do sklepów wprowadzone zostaną planogramy. Pojawią się też kasy samoobsługowe.

Elementem ewolucji będzie także rozwój asortymentu. Już teraz obok lokalnych produktów, na półkach znaleźć można oryginalne produkty z różnych regionów świata, np. makarony i przetwory z Toskanii. Chata Polska wprowadza też ofertę dań gotowych własnej produkcji. Do firmy należy rodzinna manufaktura cateringowa ABC Kuchni, która codziennie dostarcza do wybranych sklepów świeże dania. Istotną częścią oferty jest także świeże pieczywo z własnej Piekarni Maciejewski.

Rebranding Chaty Polskiej opracowała agencja TouchIdeas. Szyldy będą nowocześniejsze, lżejsze, za to bez charakterystycznej łowiczanki w pasiastej spódnicy. Odświeżone logo zachowa dotychczasową kolorystykę zaczerpniętą z tradycyjnego stroju łowickiego. Znane kolory pojawią się na nowoczesnych kształtach nawiązujących do markiz na straganach czy sklepach.

– Ogłaszając program odświeżenia marki pragniemy wysłać sygnał o woli dalszego rozwoju naszej sieci. Podstawą naszego rozwoju od lat jest wsłuchiwanie się w głosy klientów, troska o jakość i budowanie trwałych relacji wewnątrz sieci, a także z producentami i konsumentami – podsumowuje Joanna Bytner, dyrektor wsparcia sprzedaży, marketingu i rozwoju, członek zarządu Chaty Polskiej.

Otwarcie marketu po zmianach w Centrum Handlowym Panorama przy ul. Górczyńskiej zaplanowano na 27 kwietnia na godz. 7:00. Wydarzenia związane z otwarciem ruszć mają o godz. 9:00. Sieć z okazji otwarcia przygotowała sporo promocji.

Przeczytaj też:
Ogromne działki przygotowane pod rozpoczęcie budowy Gorzów Power Center. To tu zrobimy zakupy w 2024 roku! (zdjęcia)
Pierwszy weekend z lodami naturalnymi na Walczaka za nami! Konkurs!
Przy Targowej otwiera się Artisan! Kiedy? Drugie bistro tej sieci powstanie w samym centrum!
Vendo Park: Nowy park handlowy coraz bliżej (zdjęcia)

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x