spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje miejskieSzkoła w Baczynie: Budowa hali dobiega końca. Budowa nowego skrzydła właśnie ruszyła!...

Szkoła w Baczynie: Budowa hali dobiega końca. Budowa nowego skrzydła właśnie ruszyła! (zdjęcia, wizualizacje)

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

Z roku na rok w gminie Lubiszyn przybywa nowych mieszkańców. Baczyna, obok Kłodawy staje się miejscem w okolice, którego przeprowadzają się mieszkańcy Gorzowa. Zwiększona ilość uczniów, która trafia każdego roku do Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Baczynie wymusiła potrzebę budowy nowej hali sportowej i nowego skrzydła dla najmłodszych uczniów z klas 1-3. O ile budowa hali sportowej ze sporym już opóźnieniem powoli dobiega końca. To prace przy budowie nowego budynku dopiero ruszyły.

Przetarg na rozbudowę szkoły w Baczynie ogłoszono w kwietniu tego roku. Zgłosiła się tylko jedna firma – PPUH Drew-Plast Dariusz Mazowiecki, której oferta w wysokości 8 mln 500 tys. zł. została przyjęta. Inwestycja ma dofinansowanie z Programu Inwestycji Strategicznych.

Jakie prace czekają wykonawcę?

Przedmiot zamówienia obejmuje rozbudowę budynku szkoły podstawowej w Baczynie wraz z przebudową infrastruktury i zagospodarowaniem terenu na działkach nr ew. 62/1, 62/2, 62/4, 62/5, obręb 18- Baczyna, gmina Lubiszyn, w tym: rozbudowę budynku o sale lekcyjne, salę komputerową i pomieszczenia higieniczno-sanitarne, połączone łącznikiem na wysokości pierwszego piętra istniejącego budynku szkoły podstawowej wraz z wyposażeniem, jak również zmianę kolorystyki elewacji na istniejącym budynku szkoły podstawowej oraz malej sali gimnastycznej wraz z łącznikiem, w tym również zakup nowego wyposażenia.

W ramach realizacji zadania wykonawca zobowiązany jest do zmiany kolorystyki elewacji na istniejącym budynku szkoły podstawowej oraz na małej sali gimnastycznej. Do zadania wykonawcy należy również wykonanie ogrodzenia terenu szkoły. Zakres robót obejmuje demontaż, wraz z rozebraniem cokołu oraz utylizację istniejącego ogrodzenia terenu szkoły podstawowej w miejscowości Baczyna w ilości 194 mb. Przygotowanie terenu poprzez plant ziemi do montażu nowego ogrodzenia systemowego, panelowego wraz z systemowym cokołem betonowym. Montaż systemowego ogrodzenia panelowego wysokości 150 cm z drutu ocynkowanego fi 5 mm, malowanego proszkowo w kolorze antracyt RAL, dostosowany do istniejącego ogrodzenia części północnej terenu szkoły, o łącznej długości 208,50 mb.

Na wszystkie prace wykonawca ma 385 dni od dnia podpisania umowy.

Przeczytaj też:
Szkoła Podstawowa nr 17: Sala gimnastyczna już po remoncie (zdjęcia)
Szkoła Podstawowa nr 20 ma już wielofunkcyjne boisko! (zdjęcia)
Podstawówka z numerem 21 już ma piłkarskie boisko! Ta z numerem 20 będzie miała we wrześniu boisko wielofunkcyjne!

spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
spot_img
5 1 głosuj
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x