21 C
Gorzów Wielkopolski
poniedziałek, 25 września, 2023
REKLAMA

Wybrano wykonawcę koncepcji stadionu piłkarskiego! Jedną już przygotował… (wizualizacje)

REKLAMAspot_img

Jak informowaliśmy w sierpniu miasto ogłosiło przetarg na wykonanie koncepcji projektowej na modernizację stadionu przy ul. Olimpijskiej. Do przetargu zgłosiło się czterech architektów. Propozycje dwóch zostały odrzucone ze względów formalnych. Z pozostałych dwóch wybrano ofertę mgr inż. arch. Michała Hecka. Jego biuro architektoniczne będzie miało teraz pół roku na wykonanie koncepcji budowy praktycznie nowego stadionu w miejscu już istniejącego przy ul. Olimpijskiej.

Co ciekawe zwycięskie biuro architektoniczne przygotowywało już na zlecenie Urzędu Miasta koncepcję programowo-przestrzenną budowy Gorzowskiego Międzyuczelnianego Centrum Sportowego w Gorzowie przy ul. Mironickiej, w tym właśnie stadionu piłkarskiego dla 15.000 widzów oraz hali sportowej dla 5.000 widzów. Wizualizacje projektowanego wówczas stadionu piłkarskiego prezentujemy poniżej.

Biuro architektoniczne Michał Heck zaprojektowało również wybudowany w latach 2007-2011 stadion żużlowy przy ul. Kwiatowej.

O głównych założeniach, które biuro architektoniczne będzie musiało wziąć pod uwagę wykonując koncepcję stadionu piłkarskiego, a także na jakich wizualizacjach ma się opierać możecie przeczytać i zobaczyć w naszym sierpniowym tekście – Jest przetarg na koncepcję stadionu! Jak będzie wyglądał po przebudowie? (wizualizacje, wideo).

Koncepcja wykonana przez mgr inż. arch. Michała Hecka kosztować będzie 87 tyś. 800 zł. i stanie się pierwszym realnym krokiem na drodze do budowy obiektu, na który czeka od wielu lat gorzowskie środowisko piłkarskie.

Przeczytaj też:
Stadion lekkoatletyczny oficjalnie otwarty! (zdjęcia)
Szkoła Podstawowa nr 17: Sala gimnastyczna już po remoncie (zdjęcia)
Szkoła Podstawowa nr 20 ma już wielofunkcyjne boisko! (zdjęcia)

REKLAMAspot_img
Nasi partnerzy
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
PRZECZYTAJ TEŻ:
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x