― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaW skrócieCzujesz się w Gorzowie bezpiecznie? Wypełnij ankietę!

Czujesz się w Gorzowie bezpiecznie? Wypełnij ankietę!

― REKLAMA ―spot_img

Trzynaście pytań, w większości tzw. zamkniętych (tj. z propozycjami odpowiedzi) zawiera ankieta, po której wypełnieniu każdy gorzowianin może przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa w naszym mieście. Na pomoc i odpowiedzi urzędnicy czekają do 15 lutego br.

Link do ankiety znajduje się tutaj.

Urząd Miasta przygotowuje „Miejski program zapobiegania przestępczości oraz ochrony bezpieczeństwa obywateli i porządku publicznego dla Miasta Gorzowa Wielkopolskiego na lata 2022 – 2024”. Wyniki ankiety pomogą w ocenie poczucia bezpieczeństwa gorzowian, w zmniejszeniu przestępczości na terenie naszego miasta i będą stanowić podstawę przy tworzeniu tego programu.

Wyniki ankiety, po ich opracowaniu, zostaną przedstawione mieszkańcom Gorzowa.

Urząd Miasta Gorzowa w latach 2019-2021 realizował „Miejski Program Zapobiegania Przestępczości Oraz Ochrony Bezpieczeństwa Obywateli I Porządku Publicznego Dla Miasta Gorzowa Wielkopolskiego”. Realizatorami tego programu poza wydziałami Urzędu Miasta, były także inne podmioty tj. Komenda Miejska Policji, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej, Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie, Straż Miejska i Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny. W tej chwili urzędnicy przygotowują się do podsumowania tego programu i przygotowania nowego na lata 2022-2024.

Jednym z mierników poczucia bezpieczeństwa obywateli jest ankieta. Wcześniej urzędnicy nie przeprowadzali takiego badania. Pytania zostały przygotowane przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego UM. Urzędnicy mają nadzieję, że jego wyniki pozwolą na ukierunkowanie działań instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa w mieście.

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x