spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaRozrywkaZespół Raz Dwa Trzy w niedzielę zaśpiewa na Starym Rynku! Podczas pikniku...

Zespół Raz Dwa Trzy w niedzielę zaśpiewa na Starym Rynku! Podczas pikniku będzie można się zaszczepić i spisać!

spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img

W najbliższą niedzielę, 1 sierpnia obchodzimy Święto Województwa Lubuskiego. Z tej okazji w Gorzowie, na Starym Rynku, zaplanowano kilka wydarzeń. Wśród nich piknik zdrowia z dostępem do szczepień przeciwko COVID-19, punkt spisu powszechnego i koncert jubileuszowy zespołu Raz Dwa Trzy, który odbędzie się w ramach „Dobry wieczór Lubuskie”.

Lubuski Piknik Zdrowia organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego rozpocznie się o godzinie 11.00 na Starym Rynku. Do godziny 15.00 będzie można skorzystać z szerokiej oferty badań diagnostycznych i skonsultować się z lekarzami specjalistami. W miasteczku zdrowia stanie również krwiobus oraz punkt szczepień jednodawkowym preparatem przeciw COVID-19.


O dobrą zabawę dla młodszych zadba zespół animatorów z Fundacji Dr Clown. Przygotowano konkursy z nagrodami, gry i zabawy oraz dmuchany plac zabaw.

Na pikniku znajdziemy też stoiska m.in. Akademii im. Jakuba z Paradyża, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego czy Urzędu Statystycznego. W tym ostatnim będzie można spisać się w ramach Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.

Natomiast po południu, o godzinie 16.00, na scenie pojawi się gwiazda dnia, zespół Raz Dwa Trzy. To kolejny prezent dla mieszkańców regionu z okazji święta województwa. Zespół świętuje swoje 30-lecie. Koncert odbędzie się w ramach „Dobry wieczór Lubuskie”.


O zespole Raz Dwa Trzy:

30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki…Tak zaczęła się historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z dala od głównego nurtu.

Mają swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno-literacki język. Zespół Raz Dwa Trzy w niedościgniony sposób interpretuje piosenki Osieckiej i Młynarskiego – z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Sympatycy Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem.


Grupa przez te wszystkie lata zbudowała wyjątkową więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe. To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym Raz, Dwa, Trzy. Koncertami również – bez wielkich fet, akademii i transmisji, zespół pragnie uczcić swoją przyjaźń z Wami i wyrazić wdzięczność za to, że z nimi jesteście. Te 30 lat minęło jak jeden koncert!

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x