W sobotnim meczu piłkarze wodni Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonii Bytom nie zdołali urwać choćby punktu w Warszawie przeciwko zespołowi Nekera AZS Uniwersytet Warszawski Waterpolo. Przegrali 11:13 i ostatecznie zdobyli brązowe medale. Wynik tego meczu kluczowy był też dla Alfy Gorzów, która już tydzień wcześniej zakończyła rozgrywki i z dorobkiem 37 punktów czekała na wynik tego meczu z pozycji lidera. Zwycięstwo za trzy punkty Warszawiaków dało im na koniec sezonu podobnie jak Gorzowianom 37 oczek. O tytule mistrza Polski zdecydowały bezpośrednie spotkania a w nich lepsi byli waterpoliści ze stolicy (2:4).
Alfie gratulujemy trzeciego kolejnego srebra i już ściskamy kciuki za kolejny sezon – niech ten będzie tym złotym!
Wyniki ostatnich spotkań sezonu 2025/2026:
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Arkonia Waterpolo Szczecin 12:18 (4:5, 3:3, 2:5, 3:5)
Nekera AZS Uniwersytet Warszawski Waterpolo – Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom 13:11 (3:2, 4:2, 4:1, 2:6)
ŁSTW Politechnika Łódzka – Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom 0:10 (wo.)
Waterpolo Poznań – UKS Neptun Uniwersytet Łódzki 31.05, 17:00
Tabela:
1. Nekera AZS Uniwersytet Warszawski Waterpolo 14 37:5 228-124
2. In-In Tanie Ubezpieczenia Alfa Gorzów 14 37:5 248-144
3. Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom 14 33:9 214-149
4. ŁSTW Politechnika Łódzka 14 18:23 168-168
5. Waterpolo Poznań 13 18:21 153-150
6. UKS Neptun Uniwersytet Łódzki 13 12:27 133-179
7. Arkonia Waterpolo Szczecin 14 9:33 136-245
8. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 14 0:42 191-309






















