Budynek administracyjny gorzowskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt oraz zaplecze techniczne zostaną zmodernizowane. To ważne przedsięwzięcie, które poprawi warunki pracy personelu oraz usprawni organizację i funkcjonowanie obiektu.
Ewa Iwańska, Gorzowskie Inwestycje Miejskie
Choć inwestycja nie obejmuje bezpośrednio części mieszkalnej dla zwierząt, to znacząco wpłynie na infrastrukturę, która jest niezbędna do codziennego zarządzania schroniskiem. Zakres prac obejmuje: budowę nowego budynku socjalno-administracyjnego – stworzone zostanie funkcjonalne miejsce dla pracowników oraz administracji schroniska, montaż bezodpływowego zbiornika na ścieki gospodarcze, ustawienie dwóch kontenerów tymczasowych na potrzeby socjalno-biurowe – będą służyć na czas realizacji inwestycji, budowę dróg wewnętrznych i utwardzonych placów, które usprawnią poruszanie się po terenie schroniska, rozbiórkę elementów dotychczasowej infrastruktury i montaż pompy ciepła.

Nowe zaplecze socjalno-administracyjne oraz układ komunikacyjny na terenie obiektu pozwolą na sprawniejsze i bardziej komfortowe funkcjonowanie obiektu.

Spółka Gorzowskie Inwestycje Miejskie ogłosiła przetarg i na zgłoszenia chętnych firm czeka do 9 września 2025 r., do godz. 12:00. Wykonawca na realizację zadania będzie miał 12 m-c od momentu podpisania umowy.



















